Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ezeket érzem?...

Normális hogy ezeket érzem? Sok volt kismama azt mondja, hogy igen.

Figyelt kérdés
Első terhességem,15 hetes vagyok, így nem tudom, hogy normális amit érzek.Tehát gyakran érzem a méhem feszülését,azt hogy nehéz a méhem, nem merem kihúzni magam, mert félek hogy valami baj lesz. Nyújtózkodni szabad-e, mert azt mondták hogy tilos. Nagyon hamar fáradt leszek. Ez is normális? A második trimeszterben nem kéne telve lenni energiával?
2018. ápr. 22. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

16 het,ugyanigy vagyok :)

Marmint allandoan aludnek es en pl most kezdtem hanyingeresbol hanyos lenni :) nyugi,normalis. Alakul a szervezet,keszul a szulesre,rendezodnek a szerveid is. Plusz ahogy no a meh huzza a petevezetekeket is ami lehet feszito erzes.

A nyujtozkodasrol nem hallottam es en szoktam is,mert jol esik :D

2018. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Mozogj tobbet sportolj menj uszni yogaz

Nyujtozkodj

A nok millio ev ota terhesek es szulnek es kozben kemenyen dolgoznak

Ha ennyitol baj lenne kihaltunk volna

Terhessseg nem betergseg minden lehet tovabb csinalni amit elotte

Igen dolgozni is

2018. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a választ! Ìgy azèrt megnyugodtam.
2018. ápr. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!