Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. heti genetikai uh-án...

Ha a 12. heti genetikai uh-án minden rendben volt, akkor érdemes megcsináltatni még a kombinált tesztet?

Figyelt kérdés

Jó lett minden érték. 22 éves vagyok.


12 h km


2013. ápr. 23. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen érdemes, mindenképp megnyugtató!

16. Hét környékén lesz az AFPd ami sokszor fals eredményt mutat. Mint nekem is.

A kombinált tesztem jó lett, az afp meg alacsony.

Nálunk 9000ft ért csinálták.

Veszíteni nem veszítesz vele. Nekem is jó volt eddig minden, orrcsont látható stb.


17+4hkm

2013. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is minden ok, én nem fogok menni, eleve 27 éves vagyok, a koromból adódóan se nagy a rizikó (a tiedbol meg foleg nem) masreszt elenk, a terhessegi kornal nagyobb, tokeletes ertekekkel rendelkezo baba, nincs min izgulni.

egyik ismerosom 23 éves, neki a nyakiredo merest meg se csinaltak.

11+6 hkm

2013. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Azt egy kicsit félre érthetted!!!!!!! Mert a nyakiredő mérés KÖTELEZŐ!:)

Az AFP MEGBÍZHATATLAN, nem kell semmit sem a véletlenre hagyni.

, főleg ha már vannak ilyen lehetőségek!!!!

9000ft nem sok a nyugalomért:))

2013. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ausztriaban, ahol elek, nem kotelezo, es nem is fizeti a biztosito. Csak indokolt esetben, azaz, ha az anya eletkora indokolja. Otthon nem tudom hogy van, bocsi :)
2013. ápr. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt tudom Utolsó:)) de....Gondolom, azaz tuti megbízhatóbb, mint itt....bár, ez köztudott:)) engem halálosan megrémítettek ezzel:(
2013. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!