Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólt a párod, amikor...

Mit szólt a párod, amikor bejelentetted a nem tervezett baba jövetelét?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy általában mi volt a reakció, amikor bejelentettétek, hogy jön baba, de őt még nem terveztétek? Pozitív reakció volt több, vagy inkább negatív?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2010. jún. 13. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

lefagyott

kb egy napig emésztette, majd mikor mondtam, hogy megtartom szétmentünk.

Mikor 20 hetes terhes voltam megint összejöttönk, 14 éve vagyunk együtt és 4 gyerekünk van

a 3 kisebb tervezett volt :-)

2010. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nálatok igazi happy end lett a vége. Ennek nagyon örülök. Sok rosszat hallattam már, hogy egy nem tervezett baba miatt szétment a pár.
2010. jún. 13. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk benne volt a pakliban, de nem számítottunk rá. Teljesen lemerevedett. Kiment és lemosta a kocsit, annyira nem tudott mit kezdeni a helyzettel:) Utána mondta hogy menjünk el még egy tesztért. Aztán mikor túl volt a sokkon, aranyos volt végig a terhességem alatt.
2010. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig két szép, jól alakult történet. :) Végre! Jó hallani, hogy történnek szép dolgok is! :)
2010. jún. 13. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is lefagyott. Megfogta a kezem, és elrohantunk a gyógyszertárba még 3 különböző tesztért, persze mindegyik pozitív lett. :) Aztán lefotózta, elküldte egy terhes barátunknak, hogy ez biztos 2 csíkos-e, és akkor végül nagy nehezen elhitte. Megivott még aznap este fél üveg jégert, és onnantól kezdve már imádta. :) Sajnos az a Bébi 3 hónapos korában meghalt... :(
2010. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

idézem: "hááát, én erre most nem tudok mit mondani" és kiment a szobából :) pár perc múlva visszajött és sugárzott a boldogságtól!!! (azt mondták az orvosok, h meddő...)

38hetes elmúltam

2010. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok, azóta ösze is házasodtunk, és mindketten már alig várjuk h kibujjon apa büszkesége (kisfiú lesz) :)
2010. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4. baba nem tervezett a Parom megis az elso perctol kezdve nagyon orul a baba erkezesenek.

Sztem. ha a 8. lennek terhes annak is orulne.

2010. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Örülök, hogy mindenkinek ilyen jól alakult. Én inkább le sem írom a reakcióját, és hogy mit mondott rám, azon kívül hogy neki nem kell a baba. Szakított is velem januárban, azóta szóba sem áll velem. Most vagyok a 34. hétben. Sokan mondják, hogyha megszületik majd változik. Én már ebben sem reménykedem. Sokszor próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, és a családjával is, de csak falakba és bántásokba ütköztem. Sose tudtam volna elvetetni.
2010. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is nagyon örült a nem tervezett babának. Lagzi helyett házra költöttük a pénzt. :D

Most 18 hónapos a fiunk, és októberre várjuk a kislányt.

2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!