Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 24. heti ultrahangon...

Ma voltam 24. heti ultrahangon. Elvileg minden rendben van mehszaj nincs nyitva de mégis 28. heten egy hétre be kell feküdni a kórházba ahol megkapom a tüdőerlelőt stb. Ki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tüdőérlelő nem vitamin, hanem szteroid és nem azért kapod, hogy bent maradjon, hanem hogy ha hamarabb indulna, kint jobb esélyei legyenek. Viszont lehet, hogy ha mégsem születik meg, akkor meg fogják ismételni és néha lehetnek mellékhatásai is. Gondolom, az előzmények alapján próbálták megsaccolni, mikor érdemes beadni, de biztos el is utasíthatod vagy újratárgyalhatod az időpontot. De nem osztogatják azért ok nélkül, inkább abból szokott baj lenni, ha valaki nem kap.
2018. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőérlelő egy szteroid és nem vitamin. Akinek koraszülése volt valamivel nagyobb esélye van arra, hogy megismétlődjön. Elég furcsa, hogy 2 koraszülés után nem látod ennek a fontosságát. Hány hétre születtek a gyerekeid?
2018. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezek után az undok válaszok után ne haragudj de nem fogok mást elárulni azért hogy abba is belekoss. Amúgy kérdeztem az orvost direkt azért mert tudom hogy jobban ért hozzá. Annyit mondott hogy nincs semmi gond de törekedjünk arra hogy legalább ez a terhesség ne koraszüléssel vegzodjon.
2018. ápr. 24. 17:14
 14/16 anonim ***** válasza:
#12-es vagyok és egyáltalán nem voltam undok. Gyógytornász vagyok. Elég sok koraszülött és emiatt sérült gyereket láttam, ezért érdeklődtem, hogy mennyire voltak korababák a gyerekeid. Mert egészen más 28.hétre vagy 34.hétre világrahozni egy babát.
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A gyógytornász végzettség még nagyon messze van az orvosi titulustol. Jártam mindegyik gyerekkel a Dévény féle tornára fél évig úgyhogy tisztába vagyok azzal is hogy miért kellett járnunk és hogy mi a lényege az egésznek.
2018. ápr. 25. 16:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Természetesen nagyon messze van, nem is mondtam, hogy közel vannak egymáshoz. Csak érdeklődtem, hogy hányadik hétre születtek.
2018. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!