Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak hozzám hasonlóan...

Vannak hozzám hasonlóan vékony kismamák?

Figyelt kérdés

47 voltam.14 hetesen 45 vagyok.

Enni szinte alig eszek.

Nincs étvágyam.

Aki hasonló paraméterekkel volt ő mennyivel szült és mennyi volt a baba súlya?

Összefügg mennyit eszek és a baba súly vagy nem?


2018. ápr. 24. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én így voltam, 48al kezdtem, 62 kilóval szültem, egy 3000grammos babát úgy, hogy a 3 hónap végén 44 kiló voltam a sok hányástól.


Egyből lement a hasam a 3. Napon már szép lapos volt, csak jó távol voltak a hasizmaim. 54 kiló voltam szülés után egy héttel.


50 kiló pedig kb egy hónapra rá, szépen leolvadt minden a szoptatással a fenekemről. Mindent megúsztam, azóta is 50 kiló vagyok 170 centihez.


Nem kell aggódnod, nem probléma az alacsony súly, fel fog jönni, ami kell, talán kicsit több is a végére..


A 4 hónaptól majd lesz étvágyad rendesen.

2018. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Barátnőm 180 centi, 52 kilóval lett terhes ikrekkel. Könnyű szülése volt, egyik gyerek 3800 gramm, a másik 3700 gramm lett. A terhesség végét rosszul viselte, mert ahogy Ő fogalmazott alig bírták el a lábai a megnövekedett súlyt, csak a hasa nőtt. 15 kilót “hízott”. Szülés után 1 hónappal láttam, nem is vettem volna észre, hogy szült, ha nem tudom. De szerintem ikrekkel más a helyzet, plána ha ekkorára nőnek:). Sok sikert, ne aggódj, nem lesz semmi gond.
2018. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 48al kezdtem, lefogytam 45re.Most 54,5 kg vagyok, jövő héten indítják a szülést.
2018. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is hánytam az elején, így 46 kg-ról indultam. Most 50 kg vagyok 21 hetesen. Többet eszem és az étvágyam is jobb, mint a Kislányommal.


Első babánál még többet hánytam 45 kg-ról indultam, és 58 kg-mal mentem szülni a 38. héten. A baba 2600 g-mal 50 cm-rel született, teljesen egészségesen.


Kb. 2 hónap után olyan voltam, mint aki nem is szült.

2018. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
46 kg-val kezdtem, most 27 hetesen 57 vagyok. Szeretnék még hízni, de a cukorbetegségem miatt diétáznom kell, így örülök, ha megmarad ez is.
2018. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok mindenkinek ment a zöld pacsi!
2018. ápr. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!