Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon vékony vagyok és...

Nagyon vékony vagyok és fiatal ez gondot okozhat?

Figyelt kérdés

19 vagyok.

20 éves leszek mire a baba megszületik.

Alacsony is vagyok 163 cm és vékony.

Az első terhesgondozáson 47 kg voltam most csak 46 vagyok.

Alig eszek nincs étvágyam elég ételundorom van de tényleg..egyszerűen utálok enni mindentők öklendezek.

Elevitet szedek .

A melleim viszont nőnek.

De azt mondják ha nem eszek eleget nem lesz elég tejem és kicsi baba lesz..

10 hét 2 napos vagyok és tényleg teljesen lapos a hasam.

Lehet a hasam is kicsi lesz?


2018. márc. 27. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha rajtam mulna egyaltalan nem is ennek semmit
2018. márc. 27. 14:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagy. A tipikus hlye rendszerben elkezdtek paráztatni. Ne foglalkozz velük! Eszegess, amikor jólesik, és második harmadban nem lesz ennyire hányingered, akkor majd eszel. Az, hogy kicsi lesz a hasad, vagy kicsi lesz a baba, relatív fogalmak. ÉS egy kicsi baba is lehet makk egészséges, ez nem ezen múlik. Engem a nagy mérettel szivattak 2x9 hónapot, teljesen feleslegesen. Az agyamra mentek csak és a vérnyomásom lett tőlük magasabb.
2018. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
155 centisen és 42 kilósan több gyerekem is lett, rekordom az, akinél a középidőig volt hányingerem, mégis 57 centis 3,8 kilós lett, és őt is kb. 2 évig szoptattam. Előbb mennek tönkre a fogaid vagy fogysz csontsoványra, de a gyerek elveszi, ami kell neki. A folyadékbevitelre figyelj. Ha elmúlik a hányinger (drukkolok), valószínűleg jó étvágyad lesz, addig többször egyél keveseket. A szoptatásról meg itt olvasgass: www.lll.hu
2018. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt és annyit egyél amennyi jólesik. Az is lehet,hogy az Elevittől van hányingered,válts másik vitaminra,hátha
2018. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem a babád lesz kicsi. Neked fognak vérezni és romlani a fogaid, neked fog hullani a hajad, neked fognak fájni az izületeid, Te nem fogod elbírni (csak nehezen) a babád egyre növekvő súlyát. Szédelegni fogsz és mindig fáradékony leszel. A baba elveszi ami neki kell, nem fog éhezni és hiányt szenvedni semmiben, Te viszont előbb vagy utóbb igen. De(!) az első trimeszterben nagyon sokan nem esznek és vannak így, mint Te, remélhetőleg ez elmúlik és onnantól egyél és igyál, amit jól esik. Magad miatt.
2018. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a baba egy élősködő
2018. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!