Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kéne elérnem, hogy...

Hány kilót kéne elérnem, hogy a képen látható lányokhoz hasonlóan nézzek ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


160 centi vagyok, és 15 leszek.



2016. júl. 24. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
azért szépek mert fiatalok, keress már ilyen vékony 20évest, izom nélkül csúnya
2016. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a lányok genetikailag vékonyak.Ha nem ilyen alkat vagy soha nem fogsz így kinézni.Hány kiló vagy?
2016. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így tényleg nem tud bárki kinézni.
2016. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Ezek a lányok olyan 170 (+) centisek lehetnek és 20+ évesek. És ők valszeg tényleg a genetikájuknak köszönhetik. Majd ha már nem serdülsz, akkor gondolkodj ilyenen, mivel lehet hogy negatívan kihat a fejlődésedre a fogyózás, ami ilyen korban esélyes. Várd meg amíg 18-20 nem leszel. De ha durván saccolnom kéne, akkor max 50 kilósak vaságyastól. De én nem gondolom, hogy ezeknek a csajoknak jó az alakjuk, csak a csont, és semmi izom, vagy idom, az meg kell hogy egy nő nőies legyen.
2016. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
54 kiló vagyok, tudom, hogy nem vagyok elhízva, viszont nem érzem magam jól "husisan". A csontom sem olyan vastag, szóval genetikailag nem lehetetlen szerintem a dolog (1,5 éve 156 centihez alig voltam 37 kiló...mondjuk az tényleg brutális volt, semmiképp sem szeretnék olyan lenni megint, mielőtt félreértés lenne. Inkább a kettő között, valahogy).
2016. júl. 24. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
heti 2óra edzés jó edzéstervvel, meg se kell izzadnod, csak elfáradni és azt eszel amit akarsz, de ugye senki nem akar sportos lenni, csak formás
2016. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én így néztem ki ahogy a lányok a képen 15-18 évesen ,174cm vagyok és 55kg voltam. Nem sportoltam szinte semmit,jártam táncolni versenyszerűen,de ezenkívül nulla mozgás. A tánc meg olyan ,mint egy aerobik óra csak élvezetesebb :D
2016. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a 2. csajt nézem(tételezzük fel, hogy 160 centi) akkor 45-től nem nagyon lehet több
2016. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!