Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha nem bírok állni és...

Az baj ha nem bírok állni és ülni sem 24 hetesen? És feküdni is kényelmetlen.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
És akkor mit csinálsz, ha se állni, se ülni, se fekükni nem tudsz?
2018. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fekszek de kényelmetlen
2018. ápr. 24. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennél már csak rosszabb lesz ^^
2018. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xd hu de rossz lehet. Es miert nem tudsz semmit csinalni?
2018. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 babyboom567 ***** válasza:

30 hétig dolgoztam,de már szinte csak vonszoltam magam.

Utána még rosszabb lett,annyira alacsony volt a vérnyomásom, ha felálltam elszédültem,állni sem bírtam.Mire felöltöztem elfáradtam,kimerültem,alig bírtam megmoccanni,és alig kaptam levegőt.

A csípőm annyira fájt,hogy csak ilyen "pingvin-mozgásban" tudtam lépni.

Próbáltam mindig oldalt feküdni, de sehogy sem volt kényelmes.Háton egyáltalán nem tudtam, nem kaptam levegőt.Mindentől (víztől is) savam volt rengeteg,és semmi sem használt rá.

Kitartás

2018. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, kimegy a vér a fejemből, elnehezülök, ájulás közeli érzésem van.

Csak oldalt fekve jó, de már az se az igazi. És én is csak 24 hetes vagyok :/

2018. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 L1lla ***** válasza:

Az mindenképpen baj, jesszusom, szörnyű lehet még hetekig így kínlódni. Nekem egyik gyerekemmel sem volt ilyen, az orvos mit mond, mitől van ez? Ne törődj bele, kérdezd az orvost, mit lehet tenni!


Nem szedtél fel túl sokat, nem a túlsúly miatt van? A fekvés és a semmittevés ezt persze csak rontja :(


Szerintem fontos, h. teherbe esve nem kell változtatni sem az étkezésen (persze oda kell figyelni a minőségi, vitamindús cuccokra), sem az aktivitás mennyiségén. akkor nem lesz elhízás, és végig mozgékony marad az ember - persze a súlyt cipelni kell, a végén ez már érezhető.

Persze mindez csak egészséges terhességre igaz.

2018. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan sovány vagyok mint voltam
2018. ápr. 26. 19:27
 9/9 babyboom567 ***** válasza:

bocsi 7-es de hülyeségeket írsz.

én a terhesség elején alig ettem,rettentő kajaundorom volt.Amikor már kívántam volna ,akkor meg már sok savam volt MINDENTŐL,akkor azért ettem alig valamit,később mikor meg már nagy hasam volt,levegőt alig kaptam,nemhogy kaja fért volna belém.És 30.hétig dolgoztam,fizikai munkát végeztem.

És nem ,nem csak hízás miatt lehet ez,nyúlnak a szalagok,sőt az ízületek is változnak, készülnek a szülésre(főleg a csípőnél),a sok hormon hatással van a vérnyomásra,meg alapból több vére van egy terhesnek, azt kell keringetnie a szívnek,a pulzusom magas volt a vérnyomásom viszont alacsony.Alapból a terhesség megterhelő a szervezet számára,csak vannak szerencsések, akik megússzák "kellemetlenség" nélkül.

2018. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!