Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jobb, ha kiürül a hematóm...

Mi a jobb, ha kiürül a hematóma vagy ha felszívódik?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok. Nagyjából 1 hete derült ki, hogy van egy 42*13 mm-es hematómám. Tegnap este és éjjel 1-1 fél tenyérnyi barna folyásom volt. Állítólag ez a hematóma ürülését jelenti. Azóta mintha csak picit maszatolnék. Jövő héten megyek UH-ra, nagyon izgulok, hogy vajon 2 hét alatt el tud-e múlni. Abba bízom, hogy az ürülés talán jobb, de ez csak az én logikám, mivel már nagy a baba (elvileg) Őt már nem tudja elsodorni. Köszönöm előre a válaszokat!

2018. ápr. 25. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt hematomam. Kiürült minden gond nélkül. Most 20 hetes kismama vagyok.
2018. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mekkora volt? Ennyi idő alatt? Mennyire “véreztél”?Nagyon köszönöm a válaszod!
2018. ápr. 25. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, igaz nekem 6 heten kezdodott, es kb 4x nagyobb volt mint a petezsák, és rendesen véreztem, sokszor nem tudtam hogy vetélek vagy csa a hematoma miatt. fekudtem 10hétig, akkor elmult, azutan visszajott 13.heten par napra, de az mar nem volt eros verzes. dokim szerint mar 13.hetven nem volt veszelyes mivel sokkal nagyobb volt a babocam mint a hematoma..szoval elejen nagyon veszelyes, de aztan mar nem ..legalabbis igy tudom. Persze sokat pihenj meg igy is. Boldog babavarast :)
2018. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész picike volt, kicsivel több mint egy hét alatt ürült ki. Csak barnáztam nem végeztem
2018. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, azóta nem volt semmilyen barnázásom meg semmi. Jövő szerdán megyek UH-ra, nagyon bízom benne, hogy már nyoma se lesz. Napi nagyon maximum összesen 3-4 órát nem fekszem a kislányunk miatt, de nem emelek és akkor is csak etetem vagy fekve játszom Vele. A többit időt szigorúan fekvéssel töltömy
2018. ápr. 26. 13:39
 6/6 A kérdező kommentje:
*töltöm.
2018. ápr. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!