Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma ürülése sötétebb...

Hematóma ürülése sötétebb véres kevés folyás?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön mondták, hogy van 4*1 centis hematómám, ami felszívódhat vagy ki is ürülhet. Mindennap volt egy kis rózsaszín folyásom, ma picit erősebb és a rózsaszínnél azért sötétebb. Azt mondta az orvos, hogy erősebb vérzésnél menjek csak be. Volt valakinek ezzel tapasztalata? Mindenhol azt olvasom, hogy barnázott, de azért ez nekem nem barna. 17 hetes

2018. ápr. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A hematomabol nekem is barna ver urult, vagyis mar nem friss, emiatt barna.

A rozsaszines inkabb ujabb verzesre enged kovetkeztetni. Ha a mennyisege nem csokken, hanem no, akkor inkabb nezesd meg magad ismet.

2018. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor bementem ezzel a Klinikára akkor mondták, hogy ez a hematóma ürülése. Aztán kezdtem elmolvasgatni a neten ezzel kapcsolatban és akkor láttam, hogy barnázást írnak sokan. Életemben nem barnáztam, nem tudom milyen az. Ha ez megszárad, akkor barna, de amikor kijön nem. Friss vér az nem ilyen, azt tudom.
2018. ápr. 23. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nagyon kevés.
2018. ápr. 23. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Amikor a hematoma urult, akkor az mar akkor barna volt, amikor kijott. Ugye a hematoma az egy veromleny, tehat valamikor vereztel, de a friss ver nem kifolyt egybol, hanem bent rekedt, ott osszegyult. Az bebarnul, nem friss mar. Amikor urul, akkor ertelem szeruen egybol barna.

Legalabbis nalam igy volt mindig, 7 terhessegbol 4 problemas volt. Sokszor vereztem kisebb-nagyobb intenzitassal, tobbszor volt hematomam is. Nekem a friss ver jott csak ki rozsaszinuen, vagy pirosan. Rozsaszin akkor volt, amikor gyenge verzes volt es keveresett a folyassal. Ezt tobbnyire meg sem tudjak mondani, hogy honnan jon, ha mehen belulrol ered, mert annyira gyenge verzes, hogy uh-n nem latszik.

Az erosebb verzes volt piros, de volt, hogy abban a pillanatban annak a forrasat sem lattam uh-n, csak masnap. Altalaban ezek utan az erosebb verzesej utan lett nekem hematomam.

A barna az olyan, mint az alvadt ver, mondhatjuk nagyon sotet bordos-barnasnak, es suru is.

2018. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt egy lepényleválásom 2 hete, akkor friss vér jött, azt tudom, elég egyértelmű volt. Azt látták is azonnal. Majd 1 héttel később derült ki a hematóma. Baromi keveset “vérzem”. A lepényleválás után majdnem 1 hétig már semmi se jött. Majd 1 napra rá elkezdett folyni belölem ez a sötétebb cucc. Azonnal bementem és látták is a hematómát, azt mondták a hüvelyi vizsgálat után, amikor látták mi folyik belőlem mondták, hogy ez a hematóma miatt van. Lehet ez már barnának számít, csak mivel nem tudom az milyen, mert menstruáció előtt/után se volt nekem barnázás. Vagy lehet volt, csak máshogy képzelem el. Nagyon köszönöm a válaszodat!!
2018. ápr. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!