Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama terhességi...

13 hetes kismama terhességi tünet nélkül. Lehetséges, h elhalt a kisbaba?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok.. 7ik héttől 2x voltam kórházban nagy hematóma miatt. Utóbbi alkalommal nagyon begyulladt a fogínyen.. az egész szájüreg fáj ez miatt nem tudok enni 2 napja semmi tünetem nincs még a normális szurkálások sem Utalhat arra, hogy elhalt a baba vagy ebben az időszakban természetes?

#hematóma #elhalás #szájüreg gyulladás #kusbaba
2018. márc. 19. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Utalhatna..

DE

Nekem nem is volt tünetem


A tünetek jönnek mennek..( egyébként az ínygyulladás is tünet)

12. Hét után az émelygés stb ha volt is javulni/ elmúlni szokott


Ne stresszeld magad, nem tesz jót!!!

2018. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt szülésig. Nyugi! 😊
2018. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat! Holnapra van időpontom a dokimhoz remélem csak jókat fog mondani!
2018. márc. 19. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

En 11 hetes vagyok, tunetek jonnek mennek. Egy hete iszonyatos fogfajasra keltem, a gorcsos fajdalom mellett tunetre mar nem futotta erom. Fogorvos gyokerkezelt furt faragott, mondtam ha most nem megy el akkor soha!

Ra par napra uh, minden tokeletesen rendben ;)

2018. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök nektek! Nekem az is közrejátszik, hogy nagy hematómam van... 5 hete fekszem, 2x korházban is voltam már..most picit elkezdett szurkálni a hasim, remélhetőleg a baba nődögél :) csodálatos babavárást!
2018. márc. 19. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn most vagyok 14 hetes, a 12. héttől elmúltak a hányingerek. Hozzáteszem kb. a 8. hétig tartott nálam az erős hányinger, utána egyre enyhébbek voltak, most pedig már csak akkor jön ki, ha valami olyat eszek, ami neki "nem tetszik". Nem érdemes aggòdni rajta. :) Szerintem az is normális, hogy fájdogál a hasad, amíg nem görcsölsz. Én is sokat érzek nyillalás szerű fájdalmat, ami nem tart sokáig,valószínűleg csak a baba növekszik, mert az UH-n mindig minden rendben van.
2018. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!