Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy mellű anyukák! Nektek...

Nagy mellű anyukák! Nektek mennyire növekedett és ereszkedett meg a melletek terhesség alatt és után?

Figyelt kérdés
Nagy mellem van, ami még nem lóg,de azt olvastam akár 3 számmal is növekedhet a mellméret. Nyilván a nagyobb mellben több a zsír,ezért szinte biztos hogy meg fog ereszkedni.Már most egy fél számmal nagyobb kell,pedig én nem akarok nagyobb melleket. Régebben volt mellkisebbítő műtétem és felvarrásom is. Mennyire kell tartanom attól,hogy megint órási és lógós lesz?

2018. ápr. 25. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem semennyire. (Mondjuk szoptatni sem tudtam.)
2018. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem nőtt és pont annyira lóg, mint szülés előtt. 2 gyerekem van. A hasam lett katasztrófa.
2018. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kicsi van, viszont a barátnőmnek mert szülés előtt is kifejezetten nagy volt, szülés után hatalmasra nőtt, pedig nem is tudott szoptatni. A terhességgel nőtt meg, most öt éves a lánya és még mindig maradt ez a méret. Hatalmas tényleg , nagyon zavarja és nagyon fáj a háta is.
2018. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szorít a G kosár, ugyanúgy, ahogy a gyerekek megfoganása előtt. Nem lóg viszont jobban, nem nőtt, nem lett üres tejeszacskó. Ugyanolyan. 4 gyerek, kb 1 év szoptatás mindenkivel.
2018. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nőtt egy számmal sajnos és meg is ereszkedett.. Nagyon kikezdte a zsír mirigyeket a kezdeti tej belövellés és szinte azonnal vizenyősek lettek a melleim.. :( Azóta is ha lehajolok, kijönnek a melltartóból. Nagyon utálom ezt... :(
2018. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én 85 D-s voltam amikor terhes lettem,csak akkor nőtt amikor már megszületett a lányom és belövellt a tej. Akkor viszont 2 számot,F-es szoptatós melltartó volt jó. Szerencsém van mert nem ereszkedett meg csak minimálisat.
2018. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akinek a kérdés alatt írt egy perverz ( asztal0507 nevű), mit kezdtek vele? Valahol lehet jelenteni képernyőfotóval?

Undorító, hogy minden alkalommal betalál egy ilyen...... És engedik hogy tovább itt legyen.

2018. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
20hónapja szoptatok most vagyok 80f ez már az apadó állapot. kiváncsi leszek milyen lesz rgy két év múlva
2018. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 85D cicim van alap járaton.első babóval csak akkor lett láthatóan nagyobb mikor lett tejcsi.viszont nem szopizott és nem lett lógósabb és a méret is vissza állt.kicsit csíkos lett de nem vészes.ismét terhes vagyok és szintén nem nöttek még a lányok.
2018. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!