Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok is ilyen gyorsan...

Nálatok is ilyen gyorsan telik a terhesség?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm mondja,hogy milyen lassan telik a terhességük,de nálam olyan gyorsan telik hogy számolni sem tudom már,pedjg nem élek egy pörgős életet,itthon vagyok mindig de mégis hihetetlen gyorsan telik szinte még sem most tudtam meg hogy terhes vagyok és már itt vagyok 20hetesen nagyon furcsa,nálatok is ilyen huhetetlen gyorsan ment el az idő?😄😊
2018. ápr. 25. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nálam az első napokban a pozi teszt után, mindennap néztem, hogy akkor most mennyi idős vaagyok, mikor szülök, a 15. hét mikor lesz vagy a 20. vagy a 25. Olyan lassan telik, de most egy kicsit mintha felgyorsult volna, de még mindig lassan telik. Várom már a végét, pedig kutyabajom, csak még olyan messze van a vége.
2018. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te hány hetes vagy?:)
2018. ápr. 25. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első ultrahangig kb. vánszorgott az idő, aztán a 12 hetesig is. Nagyon féltem, hogy elvetélek, volt már egy missed ab előtte. Utána viszont jó gyorsan telt nekem is.
2018. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ott tartok agyban, hogy "úristen, terhes vagyok!". A lányom lassan 5 hónapos. :D Nem tudom, mikor ugrottunk egy évet az időben, de ijesztően gyorsan eltelt.
2018. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első babámmal az első trimeszter nem telt valami gyorsan, sőt. Sokat voltam rosszul, az elején véreztem is, úgyhogy aggódtam. A többi csak úgy elrepült.

Második babámmal meg főleg.

(A születése óta meg annál is gyorsabban repül az idő)

2018. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok 9+1. Remélem, ha már rendszeresen kell járnom orvoshoz vizsgálatokra akkor hamarabb fog telni az idő, vagy ha már vásárolni fogjuk a holmikat... :)
2018. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irto rosszul voltam kb a 6. Es a 13. Het kozt, de meg igy is villam gyorsan telt el az ido, mostmar 22. Hetnel jarunk, es szinte egy szempillantas volt :))

Kerdezo , te h allsz a keszulodessel? Mikorra v kiirva?

2018. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!