Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a gyereknek...

Lehet valami baja a gyereknek ha a feleségem cigizik terhesség alatt? Hogy lehetne leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Megígérte hogy nem fog cigizni. De szerintem cigizik ha nem cigizne nem lenne ilyen nyugodt és amikor a szülei is kérdezték h cigizik-e még mondta h nem de nem mert rájuk sem nézni. Mondtam neki h mondja meg nekem mert tudni akarok rola sírt és elrohant
2018. ápr. 25. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy lehet, koraszülés, később légzési problémák, Asztma
2018. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Kis születési súly, koraszülés, hamar meszesedő méhlepény. Ennél van rosszabb is. Ne várjatok meg, hogy baj legyen!!
2018. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha leteszi az ember a cigit max 1-2 napig lesz idegbeteg nem egy életre.Hány hete tette le? Hány hetes terhes?

Amúgy ha stikába cigizik és piszkálod azzal nem segítesz rajta.Nyilván a reakciójából arra következtetsz, hogy ez van.

Nagyon sokfajta betegsége lehet a babának attól, ha cigizik az anyuka.Google a barátod.Próbálj vele beszélni, vagy kapd rajta.

2018. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

6 napja.

8 hetes terhes.

2018. ápr. 25. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Legyél vele megértő, de árulja el mennyi cigit szív. Biztasd, hogy meg tudja csinálni.Le tudja tenni.Szívjon napról napra kevesebbet.Mondjuk ha 10-et szív, akkor szívjon holnap már csak 5-öt.Holnapután meg 3-at azután csak 1-et.Én mikor megtudtam, hogy terhes vagyok 1 hét alatt bírtam csak letenni.Ajánlom figyelmébe a Allen Carr Végre nem dohányzom című könyvet én vagy 100x elolvastam azután, hogy letettem teljesen és tényleg max 2 nap voltam idegbeteg attól, hogy nem szívhatom.Viszont született egy csodaszép egészséges babám, lett egy egészségesebb életem és nem szoktam vissza.:)

Sok sikert nektek.

2018. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen LEHET baja.

Te dohányzol?

2018. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem
2018. ápr. 25. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Unokatesómnak orrsövényferdülés műtét lett belőle.

Folyamatos nátha.Légzőszervi megbetegedés.

39 éves.


Ismerősöm:mindkét gyereke folyamatos tüszős mandulagyulladás és egyéb influenza nátha csúnya köhögés

2018. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
próbálja ki az elektromos cigit. sok ismerősöm azzal szokott le (mondjuk attól meg méginkább függő lett, de legalább nem káros :D - gyümölcsöset szívnak)
2018. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet baja. általában a jövőbeni betegségek lehetőségétől kevesen ijednek meg. Azonban ha megkérdezed tőle, milyen érzés neki, ha nem gyújthat rá, mennyire hiányzik, milyen elvonási tünetei vannak... majd elmeséled, hogy ez vár a gyermekre is, amikor megszületik, hiszen egészen addig kapja a nikotint a köldökzsinóron keresztül... csakhogy ő szülés után nem tud (esetleg az inkubátorból, mert kicsi lesz és korán jön) kiugrani a házt elé elrántani egy dekket... na, akkor talán elgondolkodik.
2018. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!