Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy már 9...

Mennyire normális, hogy már 9 és fél hetesen látni hogy nőtt a pocim?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon olvasgattam ebben a témában és a legtöbben azt írták,hogy 4.hónaptól kezdett látszódni valami. Akinek legkorábban lehetett látni pocakot az is 12 hetesen látta magán.

Nálam elég hamar lehet látni, szerintem már 8 hetesen is lehetett.


Egyébként átlagos testalkat vagyok, felül mondjuk az átlagnál kicsit vékonyabb,mert a vállam keskeny és a karjaim is az átlagnál vékonyabbak,karkötők is mind lecsúsznak. A csipőm viszont széles és nagyon izmos a lábam. Bármit is jelentsen most ez.



2018. máj. 2. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez még inkább csak puffadás miatt van.
2018. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Inkabb puffadas. En most ugy nezek ki mint egy 4-5 honapos emiatt..

Holnap mar 9 hetesen

2018. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Normális, ilyenkor puffadtabb a has, a baba miatt van, de még nem a baba :-), nálam is ilyenkor látszott már "pocak", aztán 12. hét körülre elmúlt a puffadás és kisebb lett, 18-20 hetesen meg már a baba látszott.
2018. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az elején mindkét terhessegemnel iszonyú puffadas volt ami 12-13ik hétre kb tejesen eltunt. Az első gyerekkel nagyon pici hasam volt végig a második aztán a puffadast követően fénysebességgel no. 23 hetesen akkora a hasam mint elsővel amekkoraval szülni mentem kb. Alkat és baba illetve terhesség függő. Ha első baba te hamarabb látni veled majd mint mások de ez így van rendjén :) majd igazi terhes poci jóval később lesz azért!
2018. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális, ugyanis ilyenkor mindenki puffad. Konkrétan a terhességhez még semmi köze, hormonoktól van.
2018. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egyértelmű terhes hasam volt az első babámmal 10-12hetesen, a másodikkal már igen, 9-10 hetesen látszott. És nem csak puffadás. Átlagos testalkatom van.
2018. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Normális csak tényleg puffadás még. Én se szoktam említeni az említett kérdésekben, hogy az elején hogy néztem ki, az 1. trimeszter után csökkent a puffadás, a hasam is megint lapos volt, utána már a baba miatt lett egyre nagyobb de csak félidő körül. És kb 28 hetesen volt megint akkora hasam, mint néha az elején estére, nekem a puffadás nagyon durva volt.
2018. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Pedig kemény a hasam viszonylag, habár sajna nem értek hozzá. Remélem tényleg normális az állapotom.
2018. máj. 2. 21:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként!
2018. máj. 2. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a puffadáson kívül ilyenkor el is engedjük már magunkat, nem tartjuk sőt van aki ki is nyomja a hasát.
2018. máj. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!