Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire vészes ha fertőzést kapok el?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos terhes vagyok és elkaptam valami fertőzést de orvossal meg nem tudtam beszelni szerintetek babának árt és mit lehet ilyenkor használni??

2018. máj. 4. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, milyen fertőzést.
2018. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre meg nem tudom de canesten kombi krémmel kezeltem eddig a tabletta nem mertem használni de nem sokat használt szinte semmit
2018. máj. 4. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valami komoly fertőzés akkor elvetélhetsz.
2018. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi tartozik nálad a komolyba?
2018. máj. 4. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt minden fertőzés veszélyes!

Ha felszàll,és méhen belüli fertőzést okoz,az a fogyatékossàgtól a vetélésig bàrmit okozhat.

2018. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A bakteriális fertőzések veszélyesek lehetnek. Kezeletlen esetben vetélést okozhatnak. Leoltás és célzott antibiotikum kell rá.
2018. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából égő érzés ami a canesten krémmel illetve ha párommal vagyok együtt akkor jelenik meg és ritkán enyhe viszketes.

Canesten krémet alkalmazom ilyenkor de nem minden nap használom

Szerintetek a kupot ilyenkor lehet használni ?

2018. máj. 4. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, az ügyeletre, akárhova! Úgy kezeled azt a krémet, mintha valami univerzális problémamegoldó lenne, de látod, hogy nem vagy jobban! Azt sem tudod, milyen fertőzésed van! Lehet, hogy semmi komoly, lehet, hogy az, ezt így lehetetlen megállapítani.


Nekem bakteriális fertőzésem volt, amire Vitagyn C-t használtam, ez segített. De a használata előtt jó lenne megkérdezni egy orvost!

2018. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én várandósan nem tudnék nyugodtan ‘együtt élni’ azzal hogy “elkaptam valami fertőzést,azt nem tudom mit de a legálltalánosabb gombaelleni készítménnyel kezelgetem hátha jó lesz” ....

Bár ha nem lennek terhes akkor is első utam a nőgyógyaszhoz vezetne.

Nekem a 18. héten egy antibiotikum kezelés után (amit húgyuti gyulladás miatt kellet szednem) egy enyhe gomba volt, amire kimondottan a Micovag kúpot ajánlotta az orvosom. Mikor mondtam neki hogy van otthon caneseten,nem jó-e az,kifejezetten mondta micovagot vegyek és ne hasznájam a canestent.

2018. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

+ a 22. Héten ismét volt egy húgyuti fertőzésem,amivel be is kellet feküdnöm 3 napra hogy ne terjedjen tovább a fertőzés mert annak vetélés is lehet a vége.


24 hkm

2018. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!