Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy kockázat ha 7 hónapos...

Nagy kockázat ha 7 hónapos terhesen elmennénk egy kirándulásra a párommal?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit részletesebben?

Nagyon nem mindegy, hogy a Kancsendzöngára készülsz, vagy csak a Budai hegyekben sétálgatnátok, esetleg egy laza városnézős kirándulást terveztek.

2018. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen térerő és pár kilométeres körben lakott terület. Magyarországon belül bárhol barangolhattok. Mi is megmásztuk a Gellért-hegyet, mikor a 8. hónapban voltam.
2018. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mirt lenne?


Ne 20 km es tűrát csináljatok( főleg ne ha nem szoktad)

De 7 hónaposan azért szinte ( nem görkorizni, biciklizni.,stb ;) bár van aki kerékpárra ül..)

mindent lehet csinálni, ha egészséges az ember


A tempót kell visszavenni

2018. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! csak pünkösdkor valahova el akarunk menni és kíváncsi voltam hogy nem e kockázatos!
2018. máj. 6. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ha semmi bajod, az orvos nem tiltott el valami miatt, akkor nyugodtan menjetek. Én a 4. gyerekemmel a 37. héten még felmásztam a füzéri várba. A harmadiknál meg 2 nappal a szülés előtt epret szedtem nagy területen, semmi baj nem lett egyikből sem.

2018. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Válaszokat, Végülis nem annyira messzire megyünk csak a Budai Hegyekbe!
2018. máj. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!