Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti menstruacio?!...

Terhesseg alatti menstruacio?! Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azokhoz szolna a kerdesem,hogy volt-e olyan akinek terhesseg alatt volt menstruacioja? Es ha igen az ugyan olyan mint mikor altalaban megjon,ha nem vagy terhes?! Kivancsi lennek ra,mivel voltam nogyogyasznal es a peteerest figyelemmel kovetve egyutt voltunk ,amikor peteeresem volt. De viszont megjott,de nem nagy mennyisegben csak keves,legalabb is ahoz kepest ahogy maskor szokott. Es kivancsi lennek ,hogy volt-e mar valaki igy vagy ehez hasonlo helyzetben es terhesseg volt a vege vagy csak valtozik a szervezet?


Valaszaitokat elore is koszonom!


2018. máj. 6. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet ilyen igen. Anyukámnak is megjött mikor terhes volt csak pecsételően. Ha jól emlékszem az első 2 hónapban.
2018. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor volt a peteérésed?Hány napja?


Anyukám "menstruált" mikor terhes volt velem,de jóval kevesebb volt a vér mennyisége,elmondása szerint,mint egy normális menstruációnál.

2018. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2-es 14napja volt ovulaciom. Es ez az elso napja a menzeszemnek,de eleg keves folyt,a "normalishoz" kepest..
2018. máj. 6. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még egyszer 'megjött', mikor teherbe estem, még szomorkodtam is, hogy abban a hónapban sem jártunk sikerrel. Aztán gyanús lett, hogy csak pár napig tartott az egész, és inkább barnázás volt, mint vérzés. Amikor vége lett, kíváncsiságból csináltam egy tesztet és azonnal pozitív lett.
2018. máj. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez volt az én kérdésem. Nekem dpo. 9-en jött meg, nem akkor, amikor meg kellett volna:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


18+4 napos kismama:)

2018. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már 14 napja volt ovud,akkor simán tesztelhetsz,hátha.:)
2018. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszat! :) Ez a harmadik nap,hogy megjott es most mar eleg "rendesen" folyik....es tapasztaltam ,hogy amikor megtorlom kis fekete/sotet piros "darabot" szoval nem hiszem,hogy baba van/lett... :( De hatha majd ebben a honapban osszejon ... Megegyszer koszonom a valaszaitokat!
2018. máj. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!