Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fiatal (férfi) orvoshoz...

Aki fiatal (férfi) orvoshoz járt terhesgondozásra, miket tapasztalt?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy egy fiatal férfi vizsgálja?
2018. máj. 8. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, mire gondolsz...arra, hogy nemrég végzett, és nincs elég tapasztalata? Mert max az adhat aggodalomra okot.

Ha az a kérdésed, hogy az orvos, mint férfi...hát, nekem ez sose jutott eszembe, az a dolga, hogy megvizsgaljon, sose kérdeztem, hány éves, még ha fiatalos külsejű is volt.

2018. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én azt hittem fiatal, de egyébként annyira nem is az, 40 körül van, kinéz 25-nek. Soha nem zavart, hogy jól néz ki, sőt.
2018. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne furcsa? Legalább is nem furcsább, mintha egy fiatal (nö) orvos vizsgál.


Az pozitív, hogy fiatal, mert nem szeretek öreg orvoshoz menni, az meg, hogy nö vagy férfi, teljesen lényegtelen, amíg tudja, hogy mit és hogy kell csinálnia.

2018. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

A nőgyógyászatban elég sok a férfi orvos. Nők gyakorlatilag elenyésző számba mennek.

Én speciel jobban szeretem a közepesen fiatalokat. Azokat akiknek van már tapasztalata, de nem most szabadultak az egyetemről. Az újabb dolgokban azért ők jobban otthon vannak és szerintem nagyobb a látókörük, mint az idősebbeknek, akik 60 éve valamit megtanultak és most is azt erőltetik(tisztelt persze a kivételnek).

2018. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én orvosom pl egy a harmincas évei elején járó csinos nő és nem érzem furcsának amikor vizsgál egyáltalán sőt nagyon együttérző és figyelmes.
2018. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A férjemmel egyidős, helyes mosolygós pasi a nőgyógyászom, egy napra voltunk kiírva a feleségével. 😊 Sosem voltam zavarban, amikor vizsgált, nem gondolok rá férfiként.
2018. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Én egy magam korabeli orvoshoz jártam, mert ő a környéken a legjobb hírű orvos.30-40 között jár valahol.Mivel nála jóval öregebb orvosaim voltak előtte engem nagyon kellemetlenül érintett, hogy egy ilyen ,,taknyos" orrú orvos:D De csak pozitív dolgokat tudnék felsorolni.Mindenben ferül viselkedett, minden úgy volt ahogy mondta és lelkiismeretesen végigjárta velem az utat a szülésig és utána is.Szóval szavam nem lehet rá.
2018. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Engem csak a szaktudása érdekel; korra, nemre való tekintet nélkül.
2018. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Még nincsenek úgy befásulva annyira, ők még sokkal empatikusabbak, és modernebb a felfogásuk.
2018. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

???

Nem értem mi lenne fura?


40-es pasi a nőgyógyászom

Van tapasztalata, de még mindig nagyon képben van az új eljárásokkal.

Szívesen vág bele alternatív megoldásokba.

Lehetőleg háborítatlan szülés híve...


Nekem fura az a női nőgyógyász inkább

2018. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!