Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasmenés is lehet tünete a...

A hasmenés is lehet tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés
Még az első trimeszterben vagyok, de most már harmadik napja erős hasmenésem van. Egészségesen étkezem (sok gyümölcs, tejtermékek, naponta több liter ásványvíz) nem ettem semmi olyat, amit korábban nem, beteg sem vagyok, és semmi más panaszom sincs, csak ez a fránya hasmenés. Volt akinél szintén előfordult?
2007. nov. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vitamintól volt eleinte, később meg székrekedésem. A tartós hasmenés nem jó, mert ásványi anyagok ürülnek vele. Orvost kérdezz, mi állhat a hátterében, hátha kezelni kell. Jobbulást.
2007. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos,lehet a rengeteg rosttól(gyümi) és sok folyadék.Meg a tejecske és a gyümi sokakakt meghajt együtt._Nekem is volt ilyen,és azzal tudtam megszüntetni,h a napi több mint egy kiló gyümit meg zöldséget lecsökkentettem.

Próbáld meg az enyhén sós főtt krumplit,szigorúan magánban.Az megfogja a hasad.(Ropit most nem ajánlom,mert ki tudja miből van.)

2007. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél ilyen tüneteket produkál a terhesség. Igyál sok folyadékot, mert a hasmenés nagy folyadékveszteséggel jár, és próbáld ki a mentateát, és ehetsz egy kis étcsokit, de csak mértékkel:-)
2007. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia nekem is volt két napig az elején,de sztem ez a sok gyümitől,meg hogy hülye párosítású kajákat ettem,de jól esett amúgy.ha sokáig tatr keressd fel az osvost mert sok nyomelem kiürül a szervezetedből s az más árthat a babának.gratula a picihez.
2007. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!