Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhességnél...

Veszélyeztetett terhességnél mi fér bele a pihenésbe?

Figyelt kérdés
Jelenleg itthon vagyok. Igyekszem sokat pihenni, de van egy 2 évesem, akit igyekszem nem emelni. Mellette háztartást vezetek. Főzök, mosok, takarítok, de nem cipekedem. Közte mindig tartok pihenőt. Így ebben a formában kivitelezhető a dolog? Más aki ugyanígy pihenésre van "ítélve" hogy oldja meg a dolgokat? Milyen feladatokat lát el?
2018. máj. 9. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket. Minimalisra csokkentve terhelest, lassabban haladva, nem terhelve. Nekem annyi konnyites van hogy bolcsi van hetkoznap. Akkor probalok haladni. Sokat fekszem, semmi extremet nem csinalok, plusz fiamat se emelem ha nem muszaj, megerti. Az a szerencse nem mehszaj nyilas miatt vagyok veszelyezetett, de igy is pihenes a fo cel. Ha amiatt lennek akkor a haztartast kiadnan kezem kozul, nem tudnek jobb megoldast.
2018. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam méhszáj és megrövidült méhnyak a gond. Csak fekvés van, szigorúan. Csak wc és zuhany a napi mozgásom.
2018. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mi a baj, van aki a házimunkát sem végezheti el, csak zuhanyozni mehet ki.
2018. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mi a gond...az elsőnél vérzés miatt kellett pihennem az elején, szóval megerőltető dolgokat ne csináljak.

A másodiknál 32. héten teljesen nyitva volt a méhszájam ,a kórházi fekvés helyett én inkább az itthonit választottam ami arról szólt,hogy wc-zni és zuhanyozni. Úgy oldottuk meg,hogy férjem szabin majd beteg szabin a 36. hétig itthon maradt és felügyelt a gyerekre meg rám is. 36. hét után már szépen visszarázódtam mindenbe kettesbe a gyerekkel meg mindennel + a 2 ujjnyira nyitott méhszájjal,de 2,5 hetet még lenyomtam így és az energiám is vissza jött szülésre a sok fekvés után.

2018. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!