Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhességnél 11mm-es...

6 hetes terhességnél 11mm-es petezsák normális? Nem kellett volna már mást is látnia?

Figyelt kérdés
Hasi uh-val nézett.
2018. máj. 9. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem az ilyen kérdésnél,hogy amikor ott vagy az orvosnál,miért nem kérdezed meg,hogy rendben van-e?
2018. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Visszahívott 2 hét múlva. De nem mondott semmi rosszat,viszont itt sokat olvasom azóta,hogy már kellett volna másnak is lenni ekkora petezsáknál...
2018. máj. 9. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hetes terhesen még nincs szívhang meg nem sok mindent lát az orvos.8 hetesen már majd szívhang is lesz.Addig nyugi.:)
2018. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha kereken 6 hetesen mentel, akkor valoszinuleg koran mentel. Ez epp az az idoszak, amikor vagy van mar embrio es szivmukodes, vagy nincs. Eleg, ha csak 2-3 nap csuszasban van a terhesseg (amit meg pontos ciklussal is konnyu osszehozni) es nem is lehet meg latni mast az ures petezsakon kivul, par nappal kesobb oedig mar embriot is lehetne latni...

En ezert nem mertem menni ilyenkor, inkabb kivartam minimum a betoltott 7 hetet mindig.


A petezsak merete normalis, kozel 6 hetes terhessegnek megfelelhet es mint irtam az is normalis meg, ha ures. Huvelyi uh-n lehet h mar tobb mindent lehetett volna latni, pl szikholyagot.

2018. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes es 5 naposan volt szívhang.már embriót kellett volna látniuk.vagy hosszabb volt a ciklusod....
2018. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 6+3-nál voltam. 18mm petezsák benne szabályos szikhólyag. Embrio még NEM volt. 2 het múlva hívott vissza, akkor màr ott dobogott a kis szíve és 14 mm volt. :) viszont nekem 18. Napon fogant. Neked szabályos a ciklusod? Ne izgulj. 2 hét múlva már biztos ott lesz.
2018. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja. A hasi uh ilyen idős terhességnél nem igazán jó. Hüvelyi uh-n jobban látszódnak a dolgok. Utolsó voltam
2018. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szabályos a ciklusom,mostanába 34-36 napokra szokott megjönni. Remélem,hogy csak túl korán mentem,de olyan lassan fog eltelni az a 2 hét... :(
2018. máj. 9. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom milyen idegörlő. Én is majd meg pusztultam mire letelt a 2 hét. Kattogtam hogy mu van ha nem lesz ott 2 hét mulva stb. Párom sokkal pozitívabban áll a dolgokhoz mint én,ő nyugtatott hogy nem lesz gond. Aztàn valahogy átkapcsoltam, eltereltem a gondolataimat. Te is próbáld meg. Egyébként a ciklusaidat tekintve belefér hogy még nem látott semmit . Kitartást.
2018. máj. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kereken 6 hetes voltál amikor nézték ?

Mert nekem 6+3 hetesen volt 11 mm :)

2018. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!