Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fogdossa mindig a...

Miért fogdossa mindig a hasamat a férjem? Veletek is ezt csinálta?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok.

Ha állok és vmit csinálok hátulról mindig elkap és simogatja


2018. máj. 10. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Orulj neki...az en parom ha odarakom a kezet elhuzza..ha mutatom hogy a baba rug mondja hagyjam mar ez neki undorito
2018. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális, a babája a hasadban van, persze, hogy simogatja.
2018. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ia sokat simmmogatta meg adott ra puszit is mert a kicsi fia volt ott. :)
2018. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert a felesége vagy, és az a baba, aki a hasadban van, az övé is, és szeretettel várja. Felháborító, ugye?
2018. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Az én férjem még most is csinálja, pont ma gondolkodtam, hogy azt fogják hinni megint terhes vagyok.

Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy nem csak a hasamat simogatja 😊

2018. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ezt csinálta meg odabújt. Én szerettem nagyon. De egyedül tőle viseltem el a hastapit. ☺

#1 Te jó ég undorító? Én elgondolkodtam volna,hogy megmutassam merre van az arra. 😕 Sajnálom

2018. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Haha 5-ös ez jó! Az én férjem is ilyen. A kérdés meg idétlen! Ne kelljen már sorolni miért fogdossa? Most ez komoly? A gyereket azért fogdoshatja majd??
2018. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert szeret, és örülj neki. Vannak olyan idétlen pasik, mondjuk az enyém jó fajta :D második gyerek sok év után, és még nagyobb a lelkesedés. Jobban félt, de jobban is akar. Többet is segít. Nem akartunk másodikat, de mikor 11. évfordulónkon azt mondtam neki, hogy még mindig szülnék neked egy gyereket sírtunk és belevágtunk. Az ágyban is hátulról megölel és pocisimi, aztán lehet hogy más is lesz :) éljetek, élvezzétek az életet.
2018. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, engem nem simogatott a férjed, amikor terhes voltam. 😄😄😄
2018. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, két oka lehet. Az első, hogy pörköltet főztek a szomszédban múlt vasárnap és átment az úton egy fekete macska. A másik, hogy ő a férjed, akinek a gyerek a hasadban van. Szerintem amúgy az első lesz a nyerő.


(Az én férjem nem csak simogatja a hasam, de reggel-este puszival köszön neki és felolvas neki hangosan az aktuális könyvéből.)

2018. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!