Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már két vagy több...

Akinek volt már két vagy több terhessége és az első faros volt, a többinél ismétlődött a farfekvés?

Figyelt kérdés

Két koponyavégű babám után a harmadik farfekvéses volt. Most várom a negyediket, de ő rengeteget forgolódik. A harmadik 1 hétig volt fejvégű,23 hetesen. Amúgy fixen faros volt végig.


Most a babát épp farosnak érzem, és rettegek, hogy megismétlődik, mert nagyon simán szeretnék szülni.


2018. máj. 14. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első babám faros volt, de a 36.héten kívülről megfordítottàk, ìgy semmi akadàlya nem volt a termèszetes szülèsnek. 2.babàm megfordult a 30.hèten ès ùgy is maradt :)
2018. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem vállalták és nem is vállalnák sajnos a megfordítást.

Jajj annyira reménykedem,hogy ő nem lesz faros!! Már tiszta stressz vagyok. 29 hetes vagyok amúgy, de most érzek a jobb bordám alatt egy nagy gömböt, pont mint a "faroskánál",viszont bal oldalon rugdos, így hátha csak a poosiját érzem... :/ Holnap megyek egy gyors uh-ra, így kíváncsi leszek.

2018. máj. 14. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem biztos, hogy jól érzed. Èn is ùgy èreztem a megfordìtàs utàn is, hogy meg mindig fent van a feje :D De nem ìgy volt. Szurkolok, hogy minden rendben legyen :)
2018. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem első 32 hetesen próbált megfordulni, de nem sikerült neki, úgy is maradt, császár lett. A második meg se próbált, legalábbis én nem vettem észre, ő is faros volt, szintén császár.
2018. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2., 3. gyerekem volt végig faros / haránt, sajnos császár lett mindkettő. De ha neked az első kettő koponyavégű úgy szerintem most is nagyobb az esély rá
2018. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n, a popsiját érzem jobb oldalon fent, így koponyavégű fekvésű!!! Juppiiiii :D 1400 gramm körüli a picuri! :))
2018. máj. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!