Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab esetén ti várnátok,...

Missed ab esetén ti várnátok, hogy magától ürüljön ki, vagy inkább műtétileg távolítanátok el a babát?

Figyelt kérdés
Kb 6-7 hetesen elhalt a babánk, amit ma tudtunk meg. Holnap reggel választ kell adnom a dokinak, hogy mit szeretnék, megműtetni, vagy várni, amíg egy vérzéssel kitisztulok. Teljesen tanácstalan vagyok.
2010. jún. 14. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
???Ilyenről még nem is hallottam hogy választani lehet.Ezt nem az orvos dönti el,egészségügyi szempontok és egyedi diagnózis alapján?A műtét az műtét,a vele járó kockázatokkal,és a teljes öntisztulás sem garantált!Ezt a döntést szerintem nem neked kellene meghozni!Másik doki???Bocs hogy nem válaszoltam igazán,de ezen elképedtem!
2010. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a másik doki (mert persze rögtön megkérdeztem mást is) azt mondta, műteni kellene inkább, ő azt javasolná. Bár ő meg se nézte, hogy hány hetes lennék, vagy mi van...
2010. jún. 14. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen határozatlan ember miért lesz orvos?

Egyébként rád nézve biztonságosabb a műtét szerintem (de másik orvos!!!) mert fertőzés is kialakulhat.

Én is túlestem ilyenen. az én dokim nem gondolkozott, cselekedett.

2010. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint.Ha 6-7 hetes lehetsz elképzelhető hogy a műtét biztosabb.A spontán vetélés,ami magától ki tisztul a fiatalabb terhességnél valószínűbb(nekem 5 hetesen volt)Sajnálom ami történt,de fel a fejjel,optimistán,azóta 22 hónapos a kisfiam és útban a tesó!
2010. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugy nez ki hogy Magyarorszagon is kezdik azt ami itt van Angliaban. Itt nem csinalnak egeszsegugyi kaparast vetelesnel, hanem varnak es par het utan tesztelned kell hogy van e meg hcg a szervezetedben. A baratnom 12 hetesen vetelt el, es nem csinaltak vele semmit!!! Pedig az mar eleg nagy baba.. Menjen vissza ha laza van, rosszul van, erosen verzik vagy faj. Ennyi.

En a mutetet valasztanam, 5 perces dolog, es akkor biztos hogy minden rendben lesz, nem a szerencsere van bizva.

2010. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is műtét. Biztosabb és gyorsabban túl vagy rajta. Az én orvosomat sem kellett győzködni a műtétről, a diagnózis után két napra rá megcsinálta.

Sajnos nekem kettő is volt. :(

2010. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Én önszántamból biztos, hogy nem választanám a műtétet. Nekem is volt egy missed ab-om, és el is b@szta az orvosom.
2010. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!