Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esélyem, h elmegy a...

Van rá esélyem, h elmegy a baba magától és nem kell műtétileg beavatkozni?

Figyelt kérdés
a doki szerint elhalt a terhességem. Úgy két órája viszonylag bő barna folyásom van. A két hónap alatt soha nem volt még egy picit sem ilyen. Reménykedhetek, h esetleg megjön, és kitisztulok természetes úton? Nagyon nem szeretném ha műteni kellene.
2008. júl. 18. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem is hasonloan tortent.de sajnos nem sikerult a mutetet elkerulnom.kb.a 6.heten halt el,utana meg egyszer mennem kellett uh-ra,akkor mondtak ki,hogy be kell fejezni mutettel a terhesseget.

en is szerettem volna meguszni,foleg,hogy meg nem is szultem,elso terhesseg volt,ezert mindenfele modszerben gondolkodtam...hallottam egy bizonyos fajta tearol ami nagyobb mennyisegben vetelest okoz,beszereztem,megittam belole jo par adagot ,de csak annyi tortent,hogy gorcsoltem es erosebb lett a barnas folyasom.de a verzesem nem jott meg.

ra ket napra belazasodtam es akkor mentem a korhazba,ahol mar leszidtak,hogy elobb kellett volna jonnom...csak en ugye vartam,hatha a termeszet megoldja a dolgot.

remelem,nem ijesztettelek meg,talan nalad maskepp alakul.de ha megis mutetre kerulne a sor,kitartas es bizz benne,hogy minden rendben lesz!

2008. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En tavaly a 10.es 11.het kozott veteltem el a korhazban ejszak.A doki befektetett 1 utolso kivizsgalasra de en akkor mar tudtam,h mar nincs remeny...es en is azert imatkoztam,h ne kelljen megmutsenek...Hat ha tudtam volna....az az ajszaka borzalmas volt,szerintem 1 szules is konyebb mint az volt...2x ajultam el a fajdalomtol es riasztottak ejszaka hozzam a novert,masodjara mar kaptam szurit(nem tudtam h szulesi fajdalmaim vannak csak annyit erezetm h szinte allandoan 1 forrosag van rajtam es borzasztoan faj a hasam);10 percel a szuri utan mar jobb volt 1 kicsit...de hajnali 6kor atusoloban elveteltem....az mar nem fajt...es meg is mutettel fejeztek be 10 perc alatt,ami nem fajt es semmire nem emlekszem,csak arra h aludtam 1 jot.

Ha tudtam volna h csak ennyi(10perc+90perc szundi) akkor nem feltem volna annyira a mutettol.

Szeintem ne felj,en is csak arra emlekszem h a noverke a venamba dofte a tut es 2 masodpercmulva mar komaztam is es az agyamban ebredtem fel.

Ami a legfontosabb,de ezt a dokid is biztosan elmondja ,hogy ne egyel es igyal elotte semmit mert akkor utanna nagyon rosszul leszel(mert az altatonak van 1 ilyen hulye hatasa...ha eszel utanna kipakolod)

Es fel a fejjel!


19 hetes kismama

2008. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolso vcagyok...amugy nekem is az volt az elso terhessegem...
2008. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha vérzéssel magától elmegy a baba, akkor is kitisztítanak. Ha viszont otthon nagyon véreznél és darabos lenne, akkor irány a kórház, mert elvérezhetsz. Nekem is volt egy elhalt terhességem. Hétfőn megállapították, de csütörtökön műtöttek és a doki mondta, ha addig megindulna és ez történne, azonnal kórház. Semmi nem történt,úgyhogy abszolút műszeresen fejezték be.
2008. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia ha elhalt a baba akkor nem igen uszod meg a műtétet mert ha esetleg elkezdesz vérezni akkor sűrgösen be kell menni a kórházba és soron kívül műtenek, nekem is volt már két elhalt babám december óta, ha folyásod van akkor szerintem inkább menj be a kórházba vidd a leleteidet vagy legalább beszélj az orvosoddal mert, ilyenkor nagy lehet a vérveszteség

bocsi hogy ilyeneket írok de nekem is az orvosom mondta

2008. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szepszis!

Ha nem uritik ki a mehet, es bennt marad magzati szovet darab, szepszist es gyulladast kaphatsz.

Nem veletlenul van ez a mutet.

2008. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem beindult a vetélés magától, mégis bementem a kórházba. Én is azt kértem a dokitól, hogyha beindult akkor bízzuk isnkább a természetre, mert még csak 6 hetes volt. Azt mondta a dokim, hogy döntsem el, de gondoljak arra, ahogy az előttem válaszoló is erre utalt, hogy természetes úton akár 3hétig is vérezhetek, és gyulladások keletkezhetnek a szervezetmben ami később több komplikációt okozhat mint a műtét. Ráhallgattam. 2 nap múlva nem volt vérzésem és semmi egyéb fizikai tünetem, így már "csak" a lelkemet kellett helyretenni, és nem minden nap a fizikai tünetekkel is szembesülni és duplán szenvedni.

L.

2008. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is az első terhességemnek missed ab lett a vége, műszeres befejezéssel. először én is reménykedtem, hátha magától távozik, de hidd el, jobban jársz a műtéttel, mert egy 10 perces beavatkozással túl leszel ezen az egész szomorú eseten, és hamarabb koncentrálhatsz az újabb terhességre.

Üdv. 10 hetes kismami

2008. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az az igazság, hogy tavaly volt egy abortuszom. Akkor azt mondtam, hogy soha többet. És most ugyanazt fogják csinálni. Pedig annyira akartuk ezt a babát. Két ilyen műtét után van még rá esély, hogy legyen egy egészséges kisbabám???
2008. júl. 19. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Volt abortuszom és egy missed abom és most 7 hetes terhes vagyok. Minden terhesség más. A következö terhesség nem következik az előzőből. Ha az elment a következő is elfog, ilyen nincs. Pont annyi az esélyed mint bárki másnak.
2008. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!