Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhességnél gond, ha...

7 hetes terhességnél gond, ha nincsenek tünetek?

Figyelt kérdés
Állandóan féradt vagyok,és a mellbimbóim is fájnak,de ezenkívül semmi,se hányinger se semmi. Ja és a hasam alja is görcsöl. Ugye ez nem gond?
2018. máj. 15. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tüneteim voltak csak. Később sem volt se hányinger se hányás. Nekem azt mondták amíg nem túl erősek a görcsök, addig nincs baj.
2018. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg almossag se volt se mellbimbo fajdalom ahogy most sincsen semmi. En orultem hogy megusztam, sot neha el is felejtettem hogy terhes vagyok meg az elejen es elkezdtem szaladni egy jarmu fele amikor eszembe jutott hogy ne sprinteljek. A vegen se volt semmi bajom. Fajdalmasan se mozgott vagy rugdosott. Annyira nyugis volt hogy volt hogy szivhanghallgatoval ellenoriztem nincs e baj. Aztan megszuletett tok egeszsegesen es szinte kezdettol vegig aludta az ejszakat. Egy alom baba volt. Most mar elevenebb sokkal de jo gyerek. O fiu volt.

A lanyomnal volt az elso 3 honapban idonkent iszonyu eros gyomorsavam azon kivul semmi.

Most abszolut semmi es arra tippelek megint fiu🙂

2018. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az állandó álmosság épp elég tünetnek. :/ Nem baj, ha nincs hányingered, nem jelent semmit. :) Barátnőmnek se volt. Nekem igen de 1. babánál csak 2 hétig, olyan fura utólag, még csak azon sem aggódtam, hogy 8 hetesen elvágták.

Magnéziumot szedsz? Nekem is sokat görcsölt a hasam de magnéziumot szedettek velem rá. Volt az a dózis, ami enyhítette.

2018. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem még ennyi sem volt, később sem.

Nem kell tünetnek lennie, csak lehet

2018. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!