Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok úgy, hogy a magándoki...

Jártatok úgy, hogy a magándoki AFP és HbAsg beutalóját nem fogadták el az sztk rendelésen? Most külön mennem kell terhesgondozóba, hogy ott kérjek új beutalót. Adni fognak? 16 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem fogadták el? Mégis milyen alapon?
2010. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták, csak olyat fogadnak el, amit az ő orvosuk ír. Egy másik helyen meg azt mondták, hogy csak akkor, ha rá van írva név szerint, hogy az ő laborjukban csinálják. Hihetetlen.
2010. jún. 14. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm...tök jó, nekem is csak a helyi nőgyógyász beutalóját fogadták el, a magándokiét nem. S persze emiatt az embernek egy csomó helyre kell rohangálni, hogy azokat a hülye beutalókat beszerezze. Így is sok az orvosi vizsgálatok száma egy terhesség alatt...nem is igazán értem a rendszert. Amúgy végül nekem adott az sztk-s nőgyógyász beutalót, és akkor már mehettem a vérvételre...
2010. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Barátnőm beutalóját sem fogadták el, mert a magándokija nincs szerződésben a helyi kórházzal. Az enyém is máshol van, így a beutalókat minden vérvétel előtt azzal a dokival pecsételtetem le, aki épp ott van az sztk terhesgondozójában, nem megyek be, csak beküldöm az asszisztenssel. Így egyszerű.
2010. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mekkora szemétség:( Főleg, mivel azt sztk-t vizsgálat után fizetik, nem a beutaló után. Érdekes. Ez is csak a fantasztikus bürokrácia újabb fincsi terméke:((
2010. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!