Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D-re menni?...

Mikor érdemes 4D-re menni? Hány hetesen tudja a doki megmondani a gyerek nemét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sógornőméknek 16 hetesen már megmutatta magát 4D-n a kisfiú. Ez két hete volt! :)
2010. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hát a nemét elvileg már a 12héttől meg tudják mondani, gondoom 4d-n is.Nem tudom hogy hány hetes vagy, és hogy szűrővizsgálat miatt mennétek 4d-re, vagy csak úgy, mert ha szűrővizsgálatra, akkor annak megvannak a konkrét időpontjai.

De ha csak úgy mennétek, végülis akkor is bármikor:)Mondjuk én azt olvastam, hogy 26 héttől éri meg jobban menni, mert akkor már pufisabb a pici arca, ásít, "produkálja magát" és nem olyan pici, hogy könnyen elfordúljon, így több ideig tudják venni mondjuk az arcocskáját.És ekkor is lehet látni a nemét.Mi pont ezért a 26.héten megyünk.

2010. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

8 hetesen már látszódik a baba neme, de lehetséges, hogy a születésig is takargatja magát :)

4d-re először olyan 16 hét körül érdemes legkorábban menni. De ez csak az én véleményem. Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor bármikor elmehetsz.

2010. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mi a 29-ik héten megyünk szerintem akkor már jól van rajtuk husi is már szépen kezdenek babásodni és nem olyan kis ufó-k a nemét ha jól fekszik akkor már 12-ik héten meg tudják mondani az én kis puncikásom 21 hetesen mutatta meg magát szerintem véletlenül mert ha uh-ra megyünk olyan szépen el tud fordulni hagyatok békén alapon :-))viszont azóta furcsa mód nem titkolózik :-)))27 hetesek vagyunk most de már nagyon várjuk a 29-diket
2010. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Úgy örülök, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. :) Kösssszönöm mindenkinek! Én nagyon kiváncsi természet vagyok... Most vagyok a 15+4hétben, a 2dn még nem látta a dokim. :(

Akkor lehet elmegyek most is és majd 26. hét után is. :)

Szép emlék ez a babáinkról. Szép babavárást kívánok nektek!

2010. jún. 14. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy belekerdezek, de 12 hetesen a sima uh-n is van esely hogy latjak a baba nemet vagy csak a 4d-n?
2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát elvileg a simán is lehet már látni.Nekem legalábbis azt mondták, de nekem nem látták...még mindig nem tudom...21 hetes km
2010. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a baba nem takargatja magát és a doki sem egy kezdő (sajnos nem tehetnek róla, ebbe is bele kell tanulni), akkor 12 hetesen már bőven látszik a baba neme.
2010. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jaj de jo, ezt nem tudtam! :D Alig varom mar, 12 hetes es 4 napos leszek az uh-n. Remelem nem szegyenlos a kicsikem. :D
2010. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi 16. héten mentünk és szerintünk a legjobbkor. Egyben látszik a képen, igazi kis csoda. Nekünk ekkor egyértelműen a nemét is megtudták mondani. 27 hetesen mentünk még el, de akkor már "nagy" volt és csak részleteiben tudtuk megnézni. De persze azt is nagyon éleveztük.

Boldog babavárást, 4,5 hós kisfiú anyukája

2010. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!