Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D-re menni?...

Mikor érdemes 4D-re menni? Hány hetesen tudja a doki megmondani a gyerek nemét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.héten megmutatta magát a kisfiam:-)Széttettet a kis csülkeit,és rendesen lehetett látni a fütyköst:-)
2010. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jaaj de jó neked, nekem nem látta a doki a 12hs uh-n. :(

Ezért is gondolkodunk, hogy elmegyünk 4dre.

Szép babavárást kívánok minden kedves válaszolomnak. :)

2010. jún. 14. 20:41
 13/17 anonim ***** válasza:
szia, nekem is 15-16 hetesen lehetett látni sima uh-n, a doki is profi volt. szerintem érdemes elmenni.
2010. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 14 hetesen 4D-s ultrahangon mondtàk meg,hogy kisfiu lesz :) Mèg mutattàk is az akkor 4mm-es futykost :) Aztàn a doki a 16 hetes ultrahangon màr biztosra be is irta a kiskonyvembe,hogy fiu lesz a baba :)

A 4D-s ultrahangot mindenkinek csak ajànlani tudom!! Nekunk legalàbbis nagyon-nagy èlmèny volt làtni!! A legszebb kèpeket 23 hetesen csinàltàk rola, utàna màr ahogy nagyobb lett,ugy mutatta magàt egyre kevesebbszer. 33 hetesen voltam utoljàra 4D-n ès akkor màr nem is làtszott szèpen egyben az arca, ugyhogy szerintem akkor màr nem èrdemes elmenni, viszont elotte megèri legalàbb egyszer :)

Jo egèszsèget nektek!! 39hkm

2010. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sima 2D-S UH-on megmondta a szonográfus, hogy lány lesz és az is lett.
2010. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

előző

a 18. héten

2010. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Mindenképpen el fogunk menni 4d-re az élmény miatt és a neme sem utolsó szempont. Nálunk (Szfváron) nem igazán mondják meg a dokik 2d-s uh-n, lehet valamelyik bakizott és nem merik vagy nem tudom...

Szép babavárást kívánok nektek!

2010. jún. 15. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!