Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire elcséplet mostanság...

Mennyire elcséplet mostanság a Lili név?

Figyelt kérdés

Kislányunknak ezt a nevet is néztük.

Többek közt.

De nemtudom mostanság már talán lecsillapodott ez a hanna lili hullám és inkább extrémebbeket adnak.


2018. máj. 16. 11:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szóval már nem minden 2.kislánynak ez a neve.

Inkább Larák szaladgálnak mindenfelem

2018. máj. 16. 11:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Abszolút nem csillapodott le.

2018. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem befolyásolt.

5 éves fiam Dániel, mert egyszerűen imádom ezt a nevet. Sosem érdekelt, ki adja még a gyerekének. Azért nem adtam kevésbé jó nevet a fiamnak, mert más is adja a favorit nevem.

(amúgy van Lili csoporttársa a fiamnak oviban)

2018. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm kislánya párhónapos ő is Lili lett.
2018. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem csillapodott, legalábbis felénk. 3 Lilit is ismerek közelebbről.
2018. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az egyike a "tucatneveknek",ahogyan az Anna,Hanna,Jázmin is.
2018. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam Gergő, top listás név volt, mikor kapta. Nem érdekelt. Ez tetszett, és most sem választanék másképp. Ha a Lili tetszik neked,miért ne lehetne az? Mert mások szerint is szép név? Ennyi idősen szerintem fontos lenne letenni azt, hogy figyeljük, mások mit szólnak ahhoz, ahogy döntünk.
2018. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem igazából nem zavarna, hogy nagyon gyakori, ha ez lenne a kedvencem. Azt vettem észre, hogy nekem mindig az tetszik amit ritkábban hallok. Ami gyakori vagy megszokott, nem szándékosan, de jelentéktelenné válik a számomra. 26 éves vagyok, 14 éves koromban a Hanna, Laura és az Amina (Tűzsivatag című filmben hallottam) voltak a kedvenc neveim. Majd felkapottá váltak és elvesztették számomra a különlegességüket. Ezt követően jött a Liliána, Lilian, Kamilla, Jázmin, Liza, Léna :) újabb divathullám. Mire oda került a sor, hogy aktualissá vált a névválasztás, nem volt név! Még jó, hogy a férfi nevek terén törhetetlen az ízlésem. Ma már az én születesemkor gyakori nevek tetszenek (Bernadett, Gréta, Anett).

Ne foglalkozz vele, hogy mennyire gyakori, ha nektek az tetszik adjátok nyugodtan.

2018. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, add azt a nevet, amelyik tetszik :)


Ha Lili, akkor Lili.

2018. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Vagy Liliána, Lilia, és azt is lehet így becézni.
2018. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!