Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok....

16 hetes terhes vagyok. Barnázás. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

1 hete álmomban bő vérzés jelentkezett,darabok is távoztak pisilés közben.

Kórházban mindent rendben találtak.

Baba jól van,méhszáj zárt,lepény,magzatvíz tökéletes.

Progeszteront és magnétiumot kaptam 5 napig.

Haza engedtek és este óta újra barnázok!

Baba mozog,görcsök nincsenek.

Orvost hívtam,azt mondta amíg nincs götcs,nem erősödik a barnázás esetleg vérzés addig pihenhek szedjem a magnéziumot.

Nem tudják mitől véreztem!találgattak hogy hematóma,de uh-n nem látták.

A válaszuk az volt:passz!

Valaki esetleg tapasztalat?


2018. máj. 17. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj be a nőgyógyászatra most.
2018. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En a 13.hettol a 16 ig barnaztam es vereztem is.Nekrm se tudtak mitol. Amit en eszrevettem,hogy hs nagyon faradt voltam egy nap,akkor reggelre mindig volt barna folyasom vagy enyhe verzesem. Most 18+6 napos vagyok es szerencsere megszunt. Drukkolok neked is!
2018. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál tegnap.

Válasz továbbra is szedjem a magnéziumot és a progeszteront.

Baba jól van méhszáj zárt.pihenjek.

Délutánra elmúlt.

Éjfélkor viszont felkeltem mert hasmenésem volt és akkor megint jött pecsételő.

Azóta se semmi.

Hát remélem hogy nem lesz baj.

Csak már idegileg is megvisel mert mindig aggodok ez miatt!

Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 18. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 hetesen volt brutális vérzésem. Kiderült, hogy egy 10%-os placentaleválásom van. 2 hétig kellett feküdnöm, közben 3 naponta nézték UH-val, hogy hogy áll a placenta. Vérzésem csak a leválás napján volt, utána nem. Majd a 2 hét letelte után egy volt még egy UH-ahol kiderült, hogy van egy hematómám, elötte nem látszott. Azt mondták, hogy a méhlepény egy dinamikusan változó szerv és valószínü eddig nem látszott. Pihenést mondtak, ne emeljek nehezet. Kaptam C-vitamint, Utrogestant, Rutascorbint, Magnerotot (ezeket máR a levàláskor megkaptam). Mondták, hogyha pecsételek és nem erős a vérzés és nem friss vér nem kell bemennem, mert sajnos nem tudnak mit tenni, a hematóma ürül. De friss és bő vérzésem van és görcsölök azonnal menjek be. Ma 3 hete nem volt semmi és már a hematóma is ici-pici és szervült. 2 hete emelésen kívül mindent csinálok. 4 hét alatt megoldódott minden, de ebben benne van a placentalevás is. Szóval az irományom lényege, hogy lehet van hematómád, de lehet mindig úgy volt a méhlepényed, hogy az nem látszodott.


20 hetes kismama

2018. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!