Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok és bár...

19 hetes terhes vagyok és bár nekem nincs panaszom a vizsgálatokból úgy néz ki felfáztam. A dokim Urzinolt javasolt de a betegtájékoztató szerint ezt nem lehet terhesen szedni. A háziorvosom Walurinalt javasolt, szerintetek mit tegyek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dokid javasolta gondolom azert mert tudja mit csinal...az itt valaszolok tobbsege nem.orvos vele ellentetben. Tehat gondolom akkor ezzel elmondtam mindent
2018. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya teát nem próbáltad? Én ha érzem,hogy fel fogok fázni akkor egyből iszok egy bögrével és minden rendben.Volt hogy rendesen felfáztam, 2 napig ittam a teát és jobban is lettem tőle. Nekem ez az ami bevált. Persze ez attól is függ,hogy milyen stádiumában van a felfázás,ha már nagyon fáj, véreset is pisilsz akkor kell valami antibiotikumot szedni szerintem.
2018. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 p.szabina1223 ***** válasza:
Barátnőm kb. hasonló terhesen felfázásra a Wallurinalt szedte, neki az orvosa javasolta.
2018. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnézed nem találsz olyan gyógyszert vagy gyógyászati ilyeneket amire nem az van írva h terhesen ne szed vagy mindenképp konzultálj a dokiddal. A dokid hidd el tudja a dolgát és azt is h mit adhat egy terhes nőnek. Nekem fertőzések volt előző és mostani terhessegenel is. Mindenre rá volt írva h nem ajanlott vagy doki döntse el h a lehetséges veszélyek ellenére felírja e. Egy gyógyszergyár se írja h szedj bármit is nyugodtan, mert akkora pereket kapnának h pfff. Meg a gyógyteakra is rá van írva h konzultaj a dokival terhesség esetén!
2018. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!