Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel be kell menni kórházba...

Sankarea kérdése:

Ezzel be kell menni kórházba vagy normális? Jósló fájás? Kihúzom vajon még 1 hétig?

Figyelt kérdés
Tegnap távozott egy kocsonya szerű szerintem a nyákdugó.Később rózsaszínes lett.Éjjel kb 2x keltem fel arra hogy feszülök majd elmúlt.Reggel elmentem a védőnőhőz a szokásos vizsgálatra.Kicsit magas volt a vérnyomásom de azt mondta még határeset.Míg hallgattuk a szívhangot keményedett a pocak és feszültem azt mondta méhösszehúzódás.Hazajöttem és eléggé gyakorivá váltak ezek a fájások.Elfeküdtem magneb6 de még így is több feszülést éreztem kb 50mp-ig fájt majd elmúlt.még csak tegnap lettem 36 hetes

2018. máj. 17. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlt, akkor az biztosan jóslófájás volt. Nem lehet megmondani mennyi van hátra, a nyákdugód is ha elment, van akinek már aznap beindul a szülés, másnak napok kérdése, sőt, állítólag van akinek csak hetek múlva indul be a szülés.

A jóslófájásokból viszont biztos, hogy még ennyire se lehet kiindulni, nekem 6 hétig is voltak, a szülés meg csak a kiírt körül indult be mindkétszer. (39+5 és kerek 40) Igaz nyákdugót én sose láttam.


Kórházba akkor menj, ha erősödnek, sűrűsödnek vagy elfolyik a magzatvíz. Ha ez már csak 37 hetes kor után történik, akkor megvárhatod, míg rendszeres 5 perces fájásaid lesznek vagy elfolyik a magzatvíz.

2018. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Még annyi lenne a kérdésem.

ha még tűrhető a fájdalom tehát hamar elmúlik akkor az csak jósló?

Ugye eltávozott a nyákdugó és vannak fájásaim ez önmagában nem okoz gondot?

Csak mert itt a 2,5 évesem mellette nehéz most pihenni apa mindjárt megy dolgozni és aggódom.Nála is távozott nyákdugó élénk piros vérzéssel éjjel fél 1kor és meg is született 11:45-re ebédidőre.

2018. máj. 17. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz, meleg, de nem forró vízzel zuhanyozz le. Ha ennek hatására, ill. mozgás után enyhül, elmùlik, az csak jósló és igen, akár hetekig is eltarthat. Ha ennek ellenére erôsödik, sûrûsödik, akkor beindult.
2018. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató választ szeretném kihúzni szerdáig. :)

Most teszek veszek így jó.De a derekam leszakad 😂😂

2018. máj. 17. 16:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem húztam ki😂😂 ma megszületett a kislányom 😊😊
2018. máj. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!