Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap reggel kiderült hogy...

Tegnap reggel kiderült hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ki derült hogy terhes vagyok, aminek nagyon örülünk. Sajnos nekem már volt két terhességi megszakításom és most nagyon félek hogy minden rendben legyen.

Amúgy mire kell most oda figyelni? Mit nem szabad enni? Mit nem szabad csinálni? Kedden tudok csak menni orvoshoz. Annyi kérdésem lenne.

Nagyon köszönöm előre a válaszokat


2018. máj. 21. 03:39
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, ne most kezdj el téglágakat cipelni :)


Amúgy a napi rutint nyugodtan folytasd, főleg ha nem fizikai munkád van. De ha aggódsz míg nem konzultálsz a dokival, akkor keddig inkább vegyél ki két nap szabit, addig pihengess. Kedden meg majd kapsz orvosi utasítást.


Remélem minden rendben lesz!

2018. máj. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Enni nem ajánlott: nyers húst- és tojást. A lágy sajtokra is ugyanezt mondják. Inni- koffeines és alkoholos italokat. Én az elején olyan fáradt voltam,hogy már este hatkor volt,hogy lefeküdtem aludni,iszonyat fáradékony voltam. A 16. hétig hánytam is, leginkább müzlit és joghurtot ettem, meg kiwit. A 2. trimeszter szerencsére tünetmemtes volt,pocak látszódott de nem éreztem magam dinnyének. A harmadiknál se volt nagy gond,de a derekam már nagyon fájt. A striák ellen javaslom a collagen szedését (terhesen is lehet szedni)
2018. máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Szerintem annyi a fontos, hogy mior fáradr vagy pihenj, ha éhes vagy egyél, ha stresszforrás jön engedd el hamar.

Egyébként semmi misztikum nincs.

Nagy súlyokat ne emelj, figyelj a vitamin bevitelre, nyers hús, penészes sajtok, energiaital, alkohol és társai kerülendő.

2018. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ráérsz még dokihoz menni 1-2 hét múlva is. Szívhangot nem fog még látni.

Forró ülőfürdőt kerüld, ill. ha van macskád, az almot ne te takarítsd mostmár.

2018. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát az abortuszok miatt vagy megmarad vagy nem. Nem tudsz mit tenni, ha nyílik a méhszáj elveszíted, de sok nővel ellentétben te legalább biztosra fogod tudni miért is megy el a baba.


Amúgy meg mindent csinálj úgy mint eddig, a terhesség nem betegség.

2018. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!