Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek, olyan hogy...

Volt valakinek, olyan hogy nem is tudta terhes?

Figyelt kérdés
Mensim van 4 napig kb regen 7 napig is volt. Megszakitassal vedekezunk. Van egy 6 hos fiam es van mar 2 foga 4 hos koratol plusz most meg 4 foga kibujt egyszerre .. egyik ismerosom mondta h a vegen kisteso lesz. Ugye van ilyen babona ha hamar fogzik akko jon a kovi baba. Hangulatingadozasom van es eszek minden hulyeseget mint terhesen de a legfurabb h valami mozog a hasamba. Veztem egyszer tesztet mult honapban negativ lett. De neha ugy erzem nem vagyok egyedul lehet terhes vagyok. Ugydontottem mrgyek majd nogyogyaszhoz es veszek megegy tesztet. A kerdesem h volt aki ugy lezt terhes h kozbe menstrualz es azt se tudta h terhes?
2018. máj. 21. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem saját tapasztalat,de közeli ismerősnél volt,hogy majdnem végig menstruált és kb 20 hetesen,amikor megmozdult a pici akkor ment dokihoz és derült ki. Hozzateszem,hogy nem vékony hölgyről beszélünk,ezért nem tünt fel neki a kerekedés se.


Viszont ahogy leírtad, szerintem te nem vagy terhes. Negatív lett a teszted is.

Szoptatás alatt pedig előfordulhat a nagy étvágy.

2018. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyen, de nem túl gyakori.

Viszont neked negatív a teszted, tehát nem vagy terhes.

Az pedig, hogy a gyerekednek hány foga van, semmilyen összefüggésben nem áll a teherbeeséssel.

2018. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus, te most komolyan egy 13 éves értelmi szintjén állsz? Szerinted mi köze a baba fogzásának ahhoz, hogy ki mikor esik teherbe? Ez kb. olyan, mint ha a kismama édeset kíván, akkor lánya lesz. Ja, persze, csak nekem fiam lett, hiába kívántam az édeset végig. Szóval ennyit erről.

Amúgy meg nyilván aki nem akar tudni róla, hogy terhes, az nem tud róla. Én is számtalan esetet olvastam már, hogy aki állítólag nem tudta, hogy terhes, aztán már mire kiderült, ugye nem volt választás. Nos, ők utólag mindig leírták, hogy ja, amúgy voltak ráutaló jelek, csak nem foglalkoztak vele. Tehát ha menstruálsz rendesen, a teszt negatív, akkor nyilván nem vagy terhes. Hormonális hatás meg bárkit érhet. A nagy étvágy is ezer másik dologra is utalhat, pl. valamilyen ásványi anyag, vagy vitamin hiányára. Az meg, hogy érzed, hogy valami mozog a hasadba, nos, elárulok egy titkot, azok a beleid. Ugyanis ha te már abban az előrehaladott állapotban lennél, hogy mozog a babád, akkor nincs az az isten, hogy a teszt ki ne mutatta volna.

Viszont csak egy jó tanács. Nyilván, mivel már van gyereked, akkor tudod, hogy ha babát akartok, akkor nem kéne megszakítani. Ha meg nem akartok, akkor meg védekezni kell.

2018. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
En is ismertem olyat aki eleg nagy darab csaj es sokaig azt sem tudta, hogy terhes
2018. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Eddig is igy vedekeztunk es nem voltam terhes. A babonaba barki hihet nem azt jelenti h gyerekes vagyok szebben is fogalmazhatnal. Plusz nala valora is valt. Nem azt jelenti hiszek is benne csak bebaszna ha bejonne.. az h a beleim vahy se jo kerdes inkabb elmegyek dokihoz. A tesztwt meg nem mostqnqbqn csinaltqm.

Ja es nen akarunk gyereket.

2018. máj. 21. 15:42
 6/23 A kérdező kommentje:
Amugy vekony vagyok de a hasam mintha none modtak is
2018. máj. 21. 15:43
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

"A babonaba barki hihet nem azt jelenti h gyerekes vagyok szebben is fogalmazhatnal. Plusz nala valora is valt."

Te ezt komolyan elhiszed? Elárulok egy titkot. Ha védekeztek volna megfelelően, akkor nem lesz terhes. Itt a tökéletes példa, én. A fiamnak már 5 és fél hónaposan volt foga, 2 éves sem volt és kint volt mind a 20, aki amúgy már 7 éves is elmúlt és nincs kistestvére. :) Ja, csak mi védekezünk, mert nem akarunk többet.:)

Szóval az egyetlen oka, hogy az ismerősöd terhes lett,hogy nem védekezett. És ez nem azon múlott, hogy mikor jöttek ki a gyereke fogai. Ha a gyereknének 1 éves korában jött volna ki az első foga, akkor is terhes lett volna.

Szóval bocs, de tényleg gyerekes vagy.:)

2018. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
A hasad pedig a puffadástól is megnőhet, mint ahogy egy kismamának sincs kismama pocakja konkrétan a terhességével, vagyis a baba növekedésében összefüggésben mondjuk 7-10 hetesen, mégis látszik, hogy nő a hasa, hisz puffad. Te is puffadsz. Sőt, mozgásokat érzel a hasadban. Szerintem inkább keress fel egy gasztroenterológust, ugyanis sokkal nagyobb valószínűséggel van valamilyen emésztési vagy bélproblémád, mint terhességed. Mondom ezt már szült nőként, irritábilis bélszindrómával, tehát tudom, hogy miről beszélek. :)
2018. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy terhes. Ha nem is akarsz az lenni, akkor gumi vagy gyógyszer, ahelyett, hogy a gyerek fogára fogod a terhességed.
2018. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha még nem vagy terhes, majd leszel. Mivel nem védekeztek. Akkor miért írod, hogy nem akartok gyereket?
2018. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!