Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten mosta ki a...

Ki hányadik héten mosta ki a baba holmit és rakta össze a kórházi cuccot?

Figyelt kérdés
Leginkább több gyermekes anyukák válaszát várom :)
2018. máj. 21. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 3 kislány után jön a fiú. Olyan idegen az egész meg. Tudom.h furán hangzik. Most hogy szép idő akkor kimosok én is,mert igen csak érzem én is H egyre nehezebben mozgok. Az első most már júniusban közepe. A 38? Héten szültem 2x az első babát hordtam ki végig.
2018. máj. 22. 12:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.Ugyan abban a cipőben járok mint te,csak annyi hogy nekem 2 lányom van és most vagyok a 32-dik hétben kisfiúval a pocakban.

Én ma kezdtem kiválogatni a kisruhákat,a héten tervezem kimosni,plusz a kórházi cuccaimat is tervezem összerakni,a lányok elöbb jöttek 39-38 hetesen,így nem akarok minden az utolsó pillanatra hagyni.

2018. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Melletted öltözők és s közepsőt Gordon fejlesztésre.ki vagyok purcanva. Hétvégén csinálom meg,már most látom :)
2018. máj. 22. 14:39
 14/14 A kérdező kommentje:
Szóval még egyszer. Mellette dolgozom is és hordom a középső kislányomat heti 4x fejlesztésre. Ki vagyok purcanva :)
2018. máj. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!