Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol mennyibe kerül a kombinált...

Hol mennyibe kerül a kombinált teszt UH nélkül?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsi vagyok mekkora az árbeli eltérés, mert úgy hallottam hatalmas különbségek vannak.
2018. máj. 23. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sote 1-en nekem valami 20.000 körüli árat mondott az asszisztens, Czeizelben 41.000


Ehhez viszont hozzájön az is, hogy a fogadott orvosom óva int a Sote kombinált tesztjétől, nem elég pontos, valami 70-80%-os, ő tanácsolta hogy más intézetben csináltassam meg, Czeizelben 90 fölötti, mindezt úgy hogy egyébként osztályvezető a kórházban...


Tehát nem feltétlen az ár számít, hanem hogy milyen pontossággal csinálják a tesztet. Úgy vettem észre, hogy ahol drágább ott pontosabb eredményt mondanak.

2018. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Uh nelkul? :d 35korul van az istenhegyi gendiagnosztikaban. Ugyesek
2018. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!