Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olyanok tanacsat kerem, akik eleinte nehezen tudtak elfogadni a gyermekaldast ilyen-olyan okbol. Harmadik gyerekemet varom, mar a 12. hetben vagyok, de meg mindig nem tudok megbekelni vele. A kicsi meg csak egy eves, a korkulonbseg is keves lesz. Alig mondtam el valakinek, mintha szegyen lenne, ugy erzem felborult most minden jovore szolo tervem es ez megremit. A jobban kellett vigyazni beszolasokat kerem mellozzuk, es azt is,h.el kellett volna akkor vetetni, mert azt nem indokolta semmi. Akik voltak hasonlo helyzetben, hogy sikerult elfogadni, v.majd ha megszuletik, megvaltozik minden?

2018. máj. 24. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag belefér ez a 3.ik baba?pároddal jól megvagytok?mert ha minden jó akkor előbb utóbb bele fogsz rázódni.lehet nem így terveztétek de hidd el most csak a hormonok játszanak veled és meg fogod szeretni ezt a babát is.
2018. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A ferjem eloszor meglepodott,h.terhes vagyok, de nagyon varja, jobban, mint en. Ami az anyagiakat illeti, nem tudni, mit hoz a jovo, de jelenleg siman belefer meg egy gyerek, nagy kertes hazban elunk, eletteruk es sajat szobajuk is lenne, egyszeruen en nem tudom meg elfogadni teljesen, dolgozni akartam, kiszabadulni a minden napos mokuskerekbol, stb.es talan ezert nem orulok meg neki.
2018. máj. 24. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Es ha az elso szoptatos honapok utan a férjed menne anyasagira? Akkor vissza tudnal menni a felnottek kozegésbe, ezzel a szemed előtt lehet hogy neked is konnyebb lenne elfogadni a baba érkezését, nem éreznéd úgy, hoyg bortonbe vagy zárva az elkovetkezo 3 évben. Beszélgessetek erről a férjeddel.
2018. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond,h.a ferjem sokkal jobban keres, igy anyagilag jarnank rosszabbul.
2018. máj. 24. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"azt is,h.el kellett volna akkor vetetni, mert azt nem indokolta semmi"


Mert az nem elég indok, hogy anyuka lassan beleőrül a gyereknevelésbe és a háta közepére nem hiányzik az újszülött?

2018. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonloan voltam 10 evvel ezelott. A ket gyerek utan dolgozni kezdtem. Par honap utan terhes lettem. Nehezen bekeltem meg vele. De hetrol hetre jobb lett. Imadom a fiacskamat is😘


Jo lesz, hidd el.

2018. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, az hogy nekem, vagy akarki masnak ilyen helyzetben nehezebb lesz,ami raadasul atmeneti, szerintem nem indok egy elettel szemben.
2018. máj. 24. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Írod,hogy a kicsi még csak egy éves.Így nem csúszol azért olyan sokat,hogy kiszabadulj a mókuskerékből.Nagyobb "gond" lenne ha az 1 éves lenne már vagy 5.

2 Évesen mehet a legkisebb bölcsibe,a középső meg oviba.

2018. máj. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én esetem kicsit más, mégis hasonló. Mi egy kistestvért terveztünk a lányomnak. Viszonylag hamar pozitív is lett a teszt, nagyon boldog voltam. Az első UH-ig, mert akkor kiderült, hogy ikrek... Na, ilyenkor mit csinálsz? Soha nem akartam három gyereket, képtelennek tartottam magam, hogy elbírjak ennyivel. Kb. egy éves korukra dolgoztam fel a helyzetet. Most már kicsit könnyebb velük, imádom őket. De nagyon nehéz volt elfogadni, hogy nagycsaládos lettem, holott soha nem akartam az lenni.
2018. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!