Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat viseltek...

Milyen ruhákat viseltek suliban? Sportos vagy inkább elegánsabb?

Figyelt kérdés

Szóval mit viseltek suliban? Sima farmer-póló vagy picit elegánsabb ruhák? Magassarkúk esetleg? És ha nem hátitáska és nem is sportos táska akkor milyenekt tudnátok ajánlani?

Elegánsabb alatt ezt értem pl. : [link]

[link]

Most ilyen stílusú ruhákat szeretnék hordani, bár suliba inkább balerinacipő a magassarkú helyett. :) És akkor ezekhez a szettekhez linkelnétek táskákat?

17/L

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 29. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportos, laza ruhákat hordok. Tetszenek a ruhák amiket linkeltél, de én nem szeretek "feszengni" a suliban. Amúgy valami csini válltáskát tudok elképzelni melléjük. :)
2011. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor hogy...Mikor milyen kedvem van. Persze magassarkút még nem hordok, se nem sminkelek. Hátitáskám van, de linkelek olyat amit szívesen hordanék ha lenne olyan alakom amivel olyan ruhákat hordhatnék amiket linkeltél (nem vagyok kövér...csak a mellemmel van bajom :( )


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


14/L

2011. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában sima póló, farmer, vagy amikor meleg van halásznadrág. De van, hogy trikó és fölé még egy rövid ujjú ing, vagy póló /rövid ujjú ing és alá egy hosszú ujjú felső, pulcsikat valamiért nem szeretem úgy, hogy így oldom meg :) Cipő pedig általában tornacipő vagy sportcipő.
2011. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én bolondosan. :D
2011. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!