Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és az életem...

34 hetes vagyok és az életem most teljesen szétesik. Úgy érzem nem bírom ezt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eddig zavartalanul ment a terhességem kisebb munkahelyi stressz volt az elején de semmi komoly. Pàrom 2 napja infarktust kapott kórházban van ki tudja meddig tartják bennt..

Egy világ dőlt össze bennem.

Félek bármikor megszülhetek tegnap is végig keményedett a pocim. Nincs még összeszerelve a kiságy, ki visz be a kórházba, ki lesz velem. Ki segít.. Apaságit is most készültünk tenni. A fogadott dokim is lehet nyaralni készül... Arröl nem beszélve h párként és nem leendő anyaként megszakad a szívem a fájdalmától amit átélt. Volt vki hasonló cipőben? Mit tehetek/ tehetnék? Hogyan lehet ezt túlvészelni?? 34 hetes km



2018. máj. 28. 07:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Hogy van a párod? Mit mond az orvos?
2018. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%

Nem kellett volna mindent a legvégére hagyni

Nem is értem az apaságit már az elején meg kellett volna tenni jó hogy nem szüléskor mentek be..

2018. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Jobban van már. Megfigyelik a kórházban. De én kész vagyok.
2018. máj. 28. 08:18
 4/31 Nuvolyna válasza:
98%

nekem ilyen esetekkor csak ez a mantra segít: úgy még sose volt, hogy ne lett volna valahogy. Gondolj erre, és idővel minden helyrekerül. Mert mi a fontos: A baba meg fog születni, a párod ki fog kerülni a kórházból.

A többi meg legfeljebb nem lesz meg akkorra, amikor elterveztétek, majd meglesz később - a baba elalszik majd veled egy ágyban, a kiságyat akár összeszerelheti a szomszéd/barát/sőt barátnő is (saját tapasztalat :-D ) Az apasági is meglesz, max egy kicsit bonyolultabban, de végülis van egy életetek rá.

2018. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Akkor jó. Bocs, de a férjed nagyobb bajban van mint te, neki több oka lenne panaszkodni. Te "csak" terhes vagy, az azért egy pár fokkal jobb mint az infarktus.

Az ágyat már tényleg rég összerakhattátok volna, ilyenkor már kész kéne legyen minden. Ha szülni fogsz hívsz mentőt vagy előtte bemész taxival. A kiságyat majd összerakjátok. Ha a fogadott dokid nyaral akkor másnál fogsz szülni, és ott sem maradsz egyedül. Szerintem kicsit túlhisztized, inkább a férjeddel foglalkozz ne a kisággyal meg a ...pociddal.

2018. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

Jó, hát úgy tudod àtvészelni, hogy összeszeded magad. " Nincs még összeszerelve a kiságy, ki visz be a kórházba, ki lesz velem" ezek nem elsődleges problémalák, tekintve, hogy még csak nem is indult meg a szülés.

Apasági... Már régen el kellett volna intézni.

Fogadott orvos nélkül is megszülsz.

Higgadj le és picsogás helyett örülj, hogy rendbejön a párod, rendszerezd a dolgaidat.

2018. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! nem az oltásokra vagyok kiváncsi azért mert neked happy az életed másnak nem egész ilyen. Amit lehetett mindent beszereztünk ágyat is 30 héten rendeltük a héten v jövő héten érkezik. de nem fogok magyarazkodni.
2018. máj. 28. 08:25
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Pedig most kell igazán összekapnod magad.

Kórházba bevisz a mentő, ha itt az idő. A kiságyat nem ördöngösség összerakni, persze ha nem megy, akkor esetleg szomszéd, vagy egy ismerős, vagy barátnő segíthet.Az apasági nem tudom, hogyan működik, de biztosan van erre is valami opció.A fogadott dokid akkor is elmegy nyaralni, ha a párod nincsen kórházban. Majd segít másik doki, nem hagynak magadra így sem.

Most a párodra nem számíthatsz, ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyi mindenre is képes.

2018. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a furcsa, hogy a párod kórházban van infarktussal te meg a kisággyal meg a dokiddal meg a pocikáddal vagy elfoglalva, meg úgy egyáltalán csak saját magaddal. Mi lesz velem...ki segít nekem....jajajaj.... Mi lenne? Meg fogod szülni a gyereket és kész. A kérdés inkább az mi lesz a pároddal? A kérdés róla kellett volna, hogy szóljon.
2018. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
Biztos sz*r aláírom. Félsz. De szedd már össze magad! Ha túlkapod koraszülés is lehet a vége! Akkor aztán lehetsz ideges! Egy nő bármit megold egyedül is!!
2018. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!