Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 25 hetes kismamák?

Vannak itt 25 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok ? Izgultok már ? Féltek a szüléstől? Mennyit híztatok?
2018. máj. 29. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igaz még csak 22 hetes vagyok, de azért írok:). Jól vagyok, második baba, szerencsére mintha terhes se lennék. Eléggé félek a szüléstől, 1,5 éve szültem, még élenkek az emlékek:). De csodálatos dolog a szülés, csak hát fáj:). Én 10 kilót híztam már, úgyhogy hétfő óta odafigyelek az étkezésre. Elsőnél is sok jött fel, de csak vizesedtem, valószínüleg most is, csak akkor se vettem észre, mert nem a tipikus helyeken. Azért izgulok, mert 3-4 hét múlva kezdjük a lakásfelújítást és sok minden kérdés van még, addig még leállamvizsgázom:). Te hogy vagy Kérdező?
2018. máj. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok. 3 gyerek lesz. Császárral fog születni, mivel első kettő is azzal született. Kicsit izgulok de annyira nem. Eddig nem hiztam semmit.
2018. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! 10 kg hiztam én is 25 hetes vagyok. Pedig nem eszek sokat 7,3 lett a cukorvizsgalatom a lotyi utan most dietaznom kell ! Hol vizesedsz ?
2018. máj. 30. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 26-27 hetes vagyok. Nekem is 7,3 lett a cukrom, beszéltem a házi orvosommal és az endokrinológussal is, de mindkettő szerint rendben van. Eddig 4 kg híztam. Neked ki írta elő a diétát, és konkrétan milyet?
2018. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem tudom hol vizesedek, de mivel első babánál 25 kiló jött fel és szülés után 1 héttel már csak 4 kiló volt rajtam azért gondolom, hogy vizesedtem, mert ennyit sajnos nem lehet fogyni még úgy sem, hogy a kislányunk megszületett:).
2018. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok,két éves lányom mellé jön az öcsi. Eddig +4kgnál tartok,180g ch diétán vagyok az eleje óta inzulinrezisztencia miatt,a cukorterhelésem szerencsére jó lett. A terhesség eleje nehezen indult,de most már minden rendben. A szüléstől tartok kicsit,az előző szülésem indított szülés volt,azon izgulok,hogy mi van ha nem veszem észre,hogy itt az idő :D
2018. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Terhes tanacsadò utalt be diatetikára meg nem kaptam meg mit ehetek és mit nem mert csak jovoheten szerdan tudok menni akkorra kaptam idopontot utana megint 3 het mulva terheleses cukor vizsgalat :(
2018. máj. 30. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez különös. Nekem azt mondták az orvosok, hogy 7,8 alatt nincs gond. Az éhgyomri rendben volt? Nekem az 4,6 lett. Tényleg nem értem, úgy látszik nem egységes a rendszer. Sajnálom, hogy újra el kell majd menned terhelésre.
2018. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az ehgyomri rendben volt 4,5 :/
2018. máj. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!