Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben fogyok...

Harmadik trimeszterben fogyok a diéta miatt. Nem lesz a babának baja ettől?

Figyelt kérdés
Terhességi diabéteszem van. A harmadik trimeszterben szigorítani kellett a diétámon, mert kezdett felmenni a cukrom. Azóta viszont fogyni kezdtem, pedig eddig sem szedtem fel sokat: 50 kg-val kezdtem, most 58,5 vagyok és 33 hetes.
2018. máj. 31. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
+8,5 kiló 33 hetesen abszolút nem kevés. Nekem az utolsó 1-2 hónapban jött fel több, 12 lett a végére. Semmi baja nem lesz a babának, attól viszont lenne, ha nem diétáznál.
2018. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Én is fogytam, amikor megkezdtem a diétát, kb 3 kg-ot. Utána sem nőtt a súlyom tovább.

Minden rendben volt a babával.

2018. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz baja.
2018. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első baba gdm, végére víz miatt 10 kiló lett a vége, de ebből 6kilo az utolsó 5hetben jött szóval teljesen viz vilt. Most a második baba alatt 16hetesen kezdtem a diétát, önszorgalomból. Most 27 hetesen +3 kiló ami rajtam van de mar megint gdm lettem magas lett a terhelés... Baba egészséges nagy lett. Első fiam 4480g lett 39+6ra született természetesen. Jelenleg a baba nagyobb is mint kene kor szerint de az elejétől tudom h korábban fogant. Most is ilyenre készülök. Diétával kordában tartott cukor és egészséges szép baba! Nyugi! Semmi baja nem lesz se neki se neked!
2018. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!