Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Màsodik trimeszterben lévő...

Màsodik trimeszterben lévő kismamik, ti mit esztek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon birom a húsokat, etkezésenként egy két falat. Mindenki tilt a krumplitol, de csak ez az egy étel az, amitol ugy igazan jol tudok lakni, amitol nem émelyegve àllok fel az asztaltol hanem jollakottan. Gyümölcsöket szeretem, a zöldségeket csaak pàrolva eszem meg, esetleg valami szósszal, tésztàval. De a hús az teljesem mumus... muszàjbol eszem azt a napi pàr falatot is.
2018. máj. 29. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vegetáriánus vagyok. Gyümölcsöket, zöldségeket, tejtermékeket, tojást és gabonákat eszem.

Reggelire szendvicset eszem általában, ebédre valamilyen főtt ételt (pl főzelék, vagy tofu zöldségkörettel...) vacsora magvak vagy valami szendvics jellegű. Tízórai és uzsonna gyümölcs szokott lenni és reggelire illetve vacsorára is eszem mindig valami zöldséget is (uborka,paprika stb)

21hkm

2018. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyumi,zoldsegek,tojas nagy duzzogva:D(nembirom a szagat) teszta sajtszosszal vagy sima paradicsomszosszal,krumplis etelek,felvagott de csak csirkemell. A hus nalam is off.. De erdekes mod a daralthusival nincsbajom.
2018. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ami megmarad bennem.Semmit nem erőltetek.A húsok nekem sem mennek,már ha rágondolok,rosszul vagyok.Változó,hogy mi esik jól.Valamikor gyümölcs,valamikor leves,valamikor a sült krumpli.
2018. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit megkivanok. 12. hettol ami eszembe jut. Az elejen szinte semmit nem ettem, de szerencsere ez elmult. Azota zabalok 😃 szerencses vagyok mert nem vagyok az a hizos tipus. 21+5 hetes vagyok 61 kiloval. 12 hetesen voltam 56,4.
2018. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!