Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahangon vizsgáló ezt...

Az ultrahangon vizsgáló ezt tényleg megteheti?

Figyelt kérdés

2 hete voltam ultrahangon, ahol megállapították, hogy 5 hetes terhes vagyok. Baba még nem látszott, ezért azt mondta 2 hét múlva menjek vissza. Ma visszamentem, és megkérdezte, minek mentem ha 2 hete voltam?! Mondtam, hogy Ön mondta, hogy menjek vissza. Ok megvizsgált, de nem mutatta meg a babát a monitoron. Múltkor adott uh képet, most kertem ismét, amire azt válaszolta, ők nem szoktak adni, és a szemem előtt volt az ahol kijön a kép ......megjegyzem 1000ft ba kerül...

Szóval mire felültem, már semmi nem látszott a monitoron... Kérdeztem van e már szív hang??

Erre azt mondja, hogy igen van de ilyen korban (6,2) nem szabad hallgatni mert veszélyes. Most ez komoly???? Én ilyenről még nem hallottam...

Rettenetesen el vagyok keseredve és dühös vagyok, annyira vártam már ezt a vizsgálatot...

Nem tettem neki szová hogy múltkor is adott uh képet, mit hazudozik... Elment még az élet kedvem is..

Ez az igazi pökhendi ki mázolt vénasszony. Szívem szerint panaszt írnék a kórháznak ellene.

Azt sem tudom most mit csináljak, mikor menjek védőnőhöz, nőgyógyászhoz, semmit nem tudok. Első babám. Segítsetek. Köszönöm.


2018. máj. 31. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Nagy ellenérzésem volt az sztk-s uh-val kapcsolatban ,mert sok jót nem olvasni róla.De 18 hetes genetikai uh-ra oda küldött az orvosom.Mindenki kedves volt ott mutogatták mi micsoda,mondták a nemét.Mondjuk kérdezték ,hogy az orvosom behívják e?Ő volt az osztályvezető főorvos lehet azért voltak ennyire normálisak, de én pozitívan csalódtam.

Viszont szívhangot nem néztek.12 hetes uh előtt én sem hallottam a szívhangot.Most így utólag fura.De a saját orvosom is csak mutatott a monitoron egy csíkot, hogy ni ez ott a szíve.

2018. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor áldom az eget, hogy nálunk az sztk-ban a nőgyógyászati és terhes uh-ket ugyanazok az orvosok csinálják, akik a rendelésen is ott vannak. Konkrétan engem mindig a saját orvosom és a központi terhesgondozó orvosa ultrahangozott.
2018. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
1,4,9,11,12 nek köszönöm szépen a választ
2018. jún. 1. 09:02
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Adott valami leletet? Azzal kell menni vedonohoz
2018. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!