Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3,5 kg hizas a 17. hetre...

3,5 kg hizas a 17. hetre nagyon sok?

Figyelt kérdés

Vekony vagyok es mar a terhesseg legelejen hiztam. Epp azelott raktam le a cigit, hogy pozitivat teszteltem volna, gyakorlatilag a 8. hetig egesz nap ragtam/csipegettem valamit.

Azutan pedig kezdodott az egesz napos emelyges/gyomoreges, kb csak ures kenyeret, kiflit, kekszet birtam enni.


9 hetesen mar volt rajtam 2 kilo, 12 hetesen mar 3.

Azota jol vagyok, normalisan eszek mindent, hust, zoldseget, gyumolcsot is birok enni, a cigi sem hianyzik mar, igy nem nasizok/ragcsalok pluszban.


Igy jarok most 3.5 kilonal 17 hetesen.


Ahogy olvastam masik kerdesnel, ez rengeteg, sokan ilyenkor meg minuszban vannak, vagy nem hiznak semmit felidoig.


Ez mar nagyon kiugro? Volt igy mas is? Lelassult a hizas, vagy ilyen tempoban ment a vegeig?

Nem azt mondom, hogy ez a legfontosabb dolog, de nem szeretnek 20-30 kilot hizni...


2018. jún. 1. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis sok.
2018. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VeDi84 ***** válasza:

Nem mondanám, hogy rengeteg, de azért tény, hogy a java csak ezután jön! Leginkább 30. hét uután. Ha odafigyelsz, akkor nem lesz gond.

Én 16 hetesen kezdtem bízni. Eleinte csak 1-1 jól jött fel havonta, aztán 28. héttől megindult. 28-32 hét között 4 ugrott rám. Elég szépen vizesedtem. A vége 16 kiló lett.

2018. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

50 kgról indultam.

13 hetesen +7 kg

18 hetesen +2 kg

Vagyis most vok 19 hetes 59 kg.

És jól érzem magam így!

Ne aggodj a kilokon.

Úgyis szülés utan lemegy!

2018. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Én is vékony vagyok. 19kg-ot hiztam, abból kerek 10rajtam maradt,aminek örülök is,mert rám fért es így sokkal jobban érzem magam. Én 20hetesen már 10kg-nal jártam.
2018. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetedben szerintem semmit se jelent, hogy már itt tartasz. A nassolás miatt jött fel az a 3 kiló, amit már abbahagytál.

Egyébként ismerősöm 12 hetesen +10 kilónál járt és 30 felett ment szülni. (max 5-10 kg maradhatott rajta 1 évvel szülés után, szerintem még jól is áll rajta...)

2018. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kepzeljetek, lelassult a hizasom. Masfel kilo jott fel az elmult 7 hetben, igy most jarok 5 kilo plusznal a 24. heten.

Teljes mertekben elegedett vagyok vele, mar no a pocakom is, jol erzem magam a boromben.

Nem dietazok, nasi is lecsuszik, ha megkivanom, de a reggelire es vacsorara odafigyelek, hogy a kenyeret ne toljam tul es a peksutiket kerulom, mert nem laktatnak sokaig, egy fel ora utan ugyanolyan ehes vagyok.

Fizikailag sokkal jobban vagyok, mint elotte, mar nem vagyok annyira faradt es mar nem vagyok hozzanove a kanapehoz az osszes szabadidomben.

Gondolom ezek miatt allt meg a gyorsabb hizas.

2018. júl. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!