Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál. Elvileg...

Kata Balázsné kérdése:

Ma voltam dokinál. Elvileg 5hetes 6 napos lennék, de csak hosszas keresgélés után talált orvosom, egy pici foltot, amire azt mondta talán az a petezsák. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A méhem és a hasam is eléggé előre domborodik..a méhem 8mm vastag...2 mm petezsák sejthető

#korai #petezsák sejthető
2018. jún. 1. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasi vagy hüvelyi UH volt? Nekem hasival semmi se látszott ilyen korán. Az igaz, hogy nem egy modern géppel volt nézve. Szóval hasi UH esetén nem sokat adnék erre. De amúgy is megeshet, hogy jóval később van peteérés, nincs az mindig ugyanakkor. Így akkor a terhesség is fiatalabb, mint a menzesz szerinti.
2018. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hüvelyi uh volt. A fura az,hogy próbálom behúzni a hasam,de nem esik jól...viszont kiengedem akkor szépen előre domborodik. Most feszül is...
2018. jún. 1. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzd be akkor a hasad, ha nem esik jól.

Teszted mikor lett pozitív? Volt akárhogy is követve a peteérésed? (UH, hőgörbe, ovuteszt?)

2018. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem követtem,mert az esélytelenek nyugalmával voltam... már van egy 7 éves kisfiam. Nagyon szeretnénk neki kistesót..Eddig váratott magára / bízom benne/ 40 éves leszek szeptemberben...ilyenkor már a szervezet sem a régi..
2018. jún. 1. 21:51
 5/10 A kérdező kommentje:

Pozitív teszt,az elmaradt mensi 5

. napján,bár elég nehezen bújt elő. Holnap csinálok még egyet!

2018. jún. 1. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor simán elképzelhető, hogy később fogant.

Orvos mikorra hívott vissza?

Drukkolok!

2018. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10 nap múlva kell visszamennem. Ma csináltam tesztet,erősebb mint eddig bármelyik...de nem rögtön bújt elő. Pár perc után lett egyre sötétebb
2018. jún. 2. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2018. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta elvetéltem....😔
2018. júl. 2. 07:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2018. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!