Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki körzet és...

Van itt olyan aki körzet és apró jelek alapján biztosan tudta mi lesz a baba neme? És a UH vizsgálat is ugyan azt mondta?

Figyelt kérdés

Akinek bejött, el meséli miből tudta a baba nemét?

Kíváncsi vagyok :)



2018. jún. 2. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen körzet?
2018. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
KÖZÉRZET *
2018. jún. 2. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Gondolom a körzeti orvosra gondolsz?

Engem egyszer látott.EKG-t csinált aztán többet nem is találkoztunk.Nem is próbált tippelni.

2018. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nem adok ezekre a babonákra, de nálam mondjuk pontosan bejött, hogy állandóan szarul voltam, hánytam a 14. hétig, kislányom lett. Most is ez van, még csak 8 hetes vagyok, nem tudom a nemét.

De tudok a saját környezetemből is ellenpéldát, ismerősömnek 2 lánya van, sosem volt egy kósza émelygés sem, barátnőmnek első lány, második fiú, ugyanolyan volt a két terhesség.

2018. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam 4 évvel ezelőtt hogy fiam lesz, és most fiút várok.
2018. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, de nalunk bejott. Fiammal kutya bajom nem volt, lanyommal 14. hetig dogrovas, azota se az igazi. Fiammal elore allo has lanyommal szeles has. Nepi hiedelmek de nalunk kivetelesen bejott. De en inkabb a nem jon be-t tapasztalom ismeretsegi korben.
2018. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt almodtam hogy lanyt szulok, egyszer pedig hogy fiut lopok a korhazbol😂 ikreim lettek, egy kisfiu es egy kislany es mindkettot en szultem :D
2018. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hanytam,5 honapig,fiam lett.En megalmodtam,h a doki vizsgal es mondja h kisfiu.Pedig lanyt akartam,de mar semmiert sem adnam a 3 hetes szerelmemet:)
2018. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es ez nagyon vicces :D


Én mindig is kislányról ábrándoztam. Viszont amint terhes lettem, valami az első perctől azt súgta, hogy fiú lesz. Nem tudom megmagyarázni miért. Azóta kiderült, hogy tényleg fiú :)

2018. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is fiút szerettem volna elsőre és a terhességem is fiús volt: nem hánytam, nem voltam rosszul, savanyút kívántam, a hasam is kicsi és csinos volt nem széles. Álmodtam is róla hogy fiam születik a terhességem elején sokszor.

Itt szuszog a kezemben a majdnem egy hetes kislányom. :D

2018. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!