Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki körzet és...

Van itt olyan aki körzet és apró jelek alapján biztosan tudta mi lesz a baba neme? És a UH vizsgálat is ugyan azt mondta?

Figyelt kérdés

Akinek bejött, el meséli miből tudta a baba nemét?

Kíváncsi vagyok :)



2018. jún. 2. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem hánytam, mindenki fiút mondott az orvos, akárki aki ránézett a pocakomra, hogy húú ez mennyire fiús pocak.Aztán meg lány lett.

Azt olvastam, hogy aki a szénhidrátot kívánja inkább annak lánya lesz.Na azt ettem ezerrel.Úgyhogy ha úgy vesszük valami bejött.:D

2018. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11: akkor nekem tuti megint lány lesz, sőt, szerintem kizárólag lányom lehet, mert nem terhesen is sajnos nagyon sok szénhidrátot eszek :D de amúgy én a szénhidrátot még nem hallottam ennek kapcsán.

4es

2018. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt kislánnyal álmodtam, kislány lett. Hányós voltam, meg a czeizel módszer szerint kislányos napon voltunk együtt(nem szándékosan, utólag néztem meg)
2018. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megérzés vokt. Mikor pozit teszteltem azonnal kisfiút mondtam, egyszerűen tudtam. Semmi bajom nem volt egyébként, de nem us hiszek ilynekben. Végig lányt mondott minden ismerősöm, a hasam formaja miatt, meg hogy bújkált, de én ragaszkodtam a kusfiúhoz. Nem kérdeztük meg a nemét, mindenkt jól felidegesítettünk ezzel. Végül 40+4 napon elindult a buli és sürgősségi császárral megszületett a fiam.
2018. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En valahogy kezdettol nem tudtam lanyba gondolkodni valahogy. Fiam is lett. Nulla tunettel.

Lanyomnal mar nem volt ilyen erzes ott semleges, elejen parszor eros savam volt ennyi.

Most inkabb fiura tippelek de nem ugy mint az elsonel es most is nulla tunet

2018. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!