Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Esetleg terhes volnek?

Figyelt kérdés
egyut voltunk a parommal majus 17.-en utana megjott 10napra ra de csak 3napig volt negyediken pici barnazasok ami estere elis mult.most viszont 2napja faj a fejem most hoemelkedesem van,reggel munkaban szurkalt a hasam a koldokomtol par centire a jobb oldalon picivel lentebb. ez jelenthet terhesseget csak megvolt meg a mensim? vagy fogalmam sincs ezt mire veljem,vegyek tesztet vagy varjam meg a kovetkezo mensit?

2018. jún. 2. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért volt sűrűbb és sötétebb, mert lassabban vált le a méhnyálkahártyád. Ez attól még menstruáció volt.
2018. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szoval nem erdemes a teszt?..csak majus vege ota probalkozunk a babaval..eddig vedekeztunk...megirom mindenkepp csak varok tapasztalatokat , ha tobben irjatok vegyek tesztet akkor veszek,ha nem akkor varok a honap vegi mensiig.. irtam hogy 3napig volt. negyediken tisztulas.5.napon mar szeretkeztunk is mert nem volt semmi.
2018. jún. 2. 18:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia.

En is igy jartam. 29en megjott du, estig semmi. Estetol masnap du-ig aztan elmult. Este megint, 31-en elmult, most megint veres volt a bugyim este. Hom magas volt 24etol 31ig aztan elkezdett csokkenni, ma 36.8 napkozben 37.5. 24en a nem vart napjan felment ugye a hom, olyan volt, mintha lazas lettem volna.. de nem voltam. Teszt 22-en, 28-an negativ volt

2018. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
en aggodom nagyon mert mi szeretnenk picit.ti?
2018. jún. 2. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!